Apple’ın M2 MacBook Air’i Geekbench Sonuçlarında Göründü


Apple’ın M2 MacBook Air Geekbench sonuçları belli oldu. İşte bununla ilgili detaylar.

Apple’ın yepyeni M2 destekli MacBook Air’i bu haftanın sonlarına kadar resmi olarak satışa çıkmayacak, ancak şirketin donanımı ambargo altında gözden geçirenler için şimdiden bazı birimleri kullanıma sunmuş olmasını bekleyebiliriz.

Durum böyle olma eğiliminde olduğu gibi, bu, insanların Geekbench testleri yaptığı ve zaten çevrimiçi olarak göründükleri anlamına gelir. Yeni M2 çipinin beklediğiniz kadar iyi performans göstermesiyle burada olan da budur.

Bu beklenti, aynı çipin en azından hesaplama gücü açısından M2 destekli 13 inç MacBook Pro’da zaten mevcut olması gerçeğinden kaynaklanıyor. Bazı M2 yongaları daha fazla GPU çekirdeğine sahiptir, ancak burada test edilen bu değildir.

Bu kriterlerde MacBook Air, tek çekirdekli puan testinde 1.899 ve çoklu puanlı çalışmada 8.965 puan aldı. Bu, MacBook Pro’nun puanlarına benzer ve şu anda satın alınabilen M1 MacBook Air’den yaklaşık %20 daha fazla. Bununla birlikte, bu aynı yeni görünüme sahip değil, yani çok modern bir görünüm isteyenlerin yeni M2 modelini kullanmaları gerekecek.

Yeni MacBook Air şu anda 1199 dolardan başlayan fiyatlarla ön siparişe açıldı, ancak bir Apple Store’a girmek isteyenler bunu 15 Temmuz Cuma günü yapmaya başlayabilirler.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 3 iPhone için IPSW Bağlantılarını İndirin, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 3 Profil Dosyasını İndirme, İşte Nasıl
  • iOS 16 Beta 3 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/apples-m2-macbook-air-just-showed-up-in-geekbench-results/

Yorum yapın