Apple’ın iPhone 14 Bileşen Gönderilerinin Devam Ettiği Bildirildi


Apple’ın yeni iPhone 14 serisini Eylül ayına kadar duyurması beklenmiyor, ancak yeni bir rapor, şirketin resmi tanıtımdan önce bileşen sevkiyatlarının zaten devam ettiğini iddia ediyor.

Apple’ın yeni iPhone’ları duyurulduktan birkaç hafta sonra kullanıma sunması bekleniyor.

Bir ödeme duvarını rapor etme DigiTimes Yayın, tedarikçilerin dört yeni iPhone 14 modeli için bazı bileşenleri şimdiden göndermeye başladığını bildiriyor.

“Sektör kaynaklarına göre, bileşen tedarikçileri, Eylül ayında piyasaya sürülmesi planlanan yeni nesil iPhone serisi için sevkiyatlarına başladı.”

Yeni iPhone 14, her biri iki model olmak üzere iki boyutta gelecek. iPhone 14 ve iPhone 14 Pro, 6.1 inçlik modeller olacak, iPhone 14 Max ve iPhone 14 Pro Max ise 6.7 inçlik ekranlara sahip olacak. İki Pro modelinin, yalnızca 1 Hz’e ulaşabilen ve Apple’ın her zaman açık olan yeni bir ekran eklemesine olanak tanıyan yeni ProMotion ekranlara sahip olduğu konusunda da yoğun bir şekilde söylentiler var. Bu özellik, yeni iOS 16 widget’larını kullanacak ve cihazın ekranı kapalıyken bile görünmelerini sağlayacak.

iOS 16’nın Kilit Ekranındaki yeni widget’ları aşağıdaki resimde görülebilir. Bu widget’ları, yeni iPhone 14 Pro serisindeki yeni her zaman açık ekranın bir parçası olarak karartma ekranında hayal edin.

Diğer iyileştirmeler arasında yeni kamera özellikleri bulunurken, öne bakan atıcının yeni otomatik odaklama yetenekleri kazanması bekleniyor.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 2 iPhone ve iPad İçin IPSW Bağlantılarını İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • iOS 16 Beta 2 Profil Dosyası OTA Güncellemesinin Dev Hesabı Olmadan İndirilmesi Şimdi Çıktı
  • iOS 16 Beta 3 İndirme ve Çıkış Tarihi: Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiz?
  • iOS 16 Beta 2 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/apples-iphone-14-component-shipments-reportedly-underway/

Yorum yapın