Apple’ın Henüz Yeni Bir HomePod mini Üzerinde Çalışmadığı Bildirildi


Apple’ın henüz HomePod mini’nin güncellenmiş bir sürümü üzerinde çalışmadığı bildiriliyor ve 2024’te yeni bir modelin piyasaya sürülme olasılığı artık pek olası değil.

Apple, orijinal HomePod’unun güncellenmiş bir sürümünü duyurdu, ancak Bloomberg’den Mark Gurman raporlar şirketin HomePod mini’nin yeni bir sürümü üzerinde çalışmadığını.

Gürman, güncellenmiş HomePod’da herhangi bir yeni özelliğin olmamasının, Apple’ın özellik eşliğini sağlamak için HomePod mini’yi güncelleme ihtiyacı duymadığı anlamına geldiğine inanıyor; yenile.

Yeni tam boyutlu HomePod’un piyasaya sürülmesinden sonra, birçok kullanıcı mini modele bir güncelleme olup olmadığını sormaya başladı. Ancak bu noktada Apple’ın aktif olarak böyle bir ürün üzerinde çalıştığına inanmıyorum. En yeni HomePod, halihazırda 99 $ mini’de olmayan herhangi bir büyük yeni işlevi içermez, bu nedenle modeli güncellemek için bariz bir neden yoktur. Elbette, daha fazla renk, daha ucuz bir fiyat ve daha iyi ses ve mikrofonlar elde etmek güzel olurdu, ancak asıl iyileştirmelerin muhtemelen arka uçta, yani Siri ve uygulama entegrasyonuyla yapılması gerekiyor.

Mevcut HomePod mini, kendine ait en az iki yeni özellik aldı.

Yeni HomePod Yazılımı 16.3 güncellemesi, bugüne kadar satılan her HomePod mini’de yerleşik olarak bulunan nem ve sıcaklık sensörlerini etkinleştirir.

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/apple-reportedly-not-working-on-a-new-homepod-mini-just-yet/

Yorum yapın