Apple’ın Gelecek Yıl İçin Büyük iPad Pro Yükseltmeleri Planladığı Bildirildi


Apple’ın, 2018’de piyasaya sürüldüğünden bu yana ilk büyük yeniden tasarımını alacak tablet seti ile gelecek yıldan itibaren iPad Pro’da bazı büyük yükseltmeler sunmaya hazırlandığı bildiriliyor.

Bloomberg’den Mark Gurman, Açık haber bülteni, 2024 iPad Pro’nun bir “büyük yenileme” tabletin ilk kez OLED ekranlara geçtiğini göreceğini belirten Dr.

2023’te giriş seviyesi modellere, iPad mini’ye veya Air’e büyük bir güncelleme geleceğini görmüyorum. iPad Pro kesinlikle bu yıl kayda değer bir şey almıyor. Bunun yerine, ilk kez güncellenmiş bir tasarım ve OLED ekranlarla tamamlanan, önümüzdeki baharda büyük bir iPad Pro yenilemesi arayın.

Ayrıca, Apple’ın dış tasarımı yenileyeceği söylendi, ancak bu hala değişken olabilir. Önceki söylentiler, Apple’ın gelecekte iPad Pro’ya MagSafe’i eklemeye hazır olmasına rağmen, bunun Apple’ın iPhone’ları için bir tür ters şarj seçeneği olarak kullanılıp kullanılmayacağı da net değil.

Bir OLED ekran teknolojisine geçiş, Apple’ın gelişmiş parlaklık ve kontrast sunmasına olanak tanırken, muhtemelen genel cihazı da daha ince hale getirecektir.

Tüm bunlar ne yazık ki iPad mini ve iPad Air’in 2023’te büyük yeni güncellemeler alma ihtimalinin düşük olduğu haberleriyle birlikte geliyor.

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/apple-reportedly-plans-major-ipad-pro-upgrades-for-next-year/

Yorum yapın