Apple’ın 7 Eylül’deki “Far Out” etkinliğini nerede ve nasıl izlenir – Technology News, Firstpost


Apple, bir organizasyon düzenleyeceğini resmen duyurdu. 7 Eylül’de lansman etkinliği.

Cupertino merkezli teknoloji devi, lansman etkinliği hakkında, tüm cihazların neleri sergileyeceği gibi belirli bir şey açıklamasa da, Apple’ın yeni iPhone 14 serisini, yani iPhone 14, iPhone’u piyasaya sürmesi çok muhtemel. 14 Max, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max ve muhtemelen, bir iPhone Mini debu etkinlikte.

Apple'ın 7 Eylül'deki “Far Out” etkinliğini nerede ve nasıl izleyeceğiz?

Ayrıca Apple’ın en az üç yeni Apple Watch modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor olması da güçlü bir olasılık: Watch Series 8, yenilenmiş bir SE ve spora katılan sporcular için tasarlanmış tamamen yeni, dayanıklı “Pro” modeli. ekstrem Sporlar.

Sonunda AirPods Pro 2’nin piyasaya sürüldüğünü de görebiliriz. AirPods Pro, 2019’daki ilk lansmanından bu yana bir güncelleme almadı. Herhangi bir şekilde, yeni nesil AirPods Pro’nun kökten farklı görünmesini bekleyin. Yeni AirPods Pro, potansiyel olarak gövdeyi düşüren bir kulak içi kanat ucu tasarımıyla Beats Fit Pro’ya benzeyebilir.

Pek olası olmasa da, Apple’ın yeni bir iPad ve birkaç yeni Mac piyasaya süreceği tahmin ediliyor. Bununla birlikte, bariz nedenlerden dolayı yıllık yayın programlarına da bağlı kalmaları gerekiyor, bu yüzden dediğimiz gibi, Apple’ın yaklaşan iPad’leri piyasaya sürmesi pek olası değil. ve Mac’ler planlandığı gibi Ekim’de değil Eylül’de.

Sıralanan pek çok yeni cihazla, doğal olarak teknoloji meraklıları ve Apple hayranları Apple’ın Far Out etkinliğini izlemek istiyor.

Fırlatma için gidin. Özel bir programa katılın #AppleEtkinliği 7 Eylül saat 10:00 PT’de.

❤️’a dokunun, etkinlik gününde size bir hatırlatma gönderelim. pic.twitter.com/T9o7qJt72E

– Elma elma) 24 Ağustos 2022

Bununla birlikte, Apple’ın etkinliğe yüz yüze katılım için çok sınırlı sayıda yeri vardır. Doğal olarak, Far Out etkinliğini canlı olarak yayınlayacaklar.

İlgileniyorsanız, Far Out etkinliğinin yayınını Apple’ın YouTube kanalında, web sitesinde, AppleTV’de ve sosyal medya platformlarında yakalayabilirsiniz. Apple etkinliğe 10:00 Pasifik Yaz Saati’nde (PDT) başlayacak, dolayısıyla Hindistan’da etkinlik 22:30’da başlayacak.

Kaynak : https://www.firstpost.com/tech/news-analysis/where-and-how-to-watch-apple-far-out-event-on-september-7-11114601.html

Yorum yapın