Apple Watch Ultra ve AirPods Pro 2 incelemeleri, derinlemesine iPhone 14 ProAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Bu hafta AppleInsider Podcast’te, ilk Apple Watch Ultra incelemeleri yayınlandı ve tüm ayrıntıları açıkladık, ayrıca sunucularınız iPhone 14 Pro’yu inceliyor ve kamera yeteneklerinin derinliklerine iniyor.

Teknoloji, dalış ve spor dünyasından eleştirmenler Apple Watch Ultra’yı deniyor ve çoğu, bunun bugüne kadarki en iyi Apple Saatlerinden biri olduğu konusunda hemfikir. Şaşırtıcı pil ömrü de dahil olmak üzere birçok avantajı, tüm Apple Watch serisinin geleceği üzerinde bir etkiye sahip olacak.

Ardından AirPods Pro 2 de yolda ve incelemeler de olumlu. Geliştirilmiş ses ve ANC modları, orijinal AirPods Pro sahipleri için bile heyecan verici özelliklerdir.

Her şey bu hafta yeni donanımla ilgili. AppleInsider dijital ses dosyası. Her şeyin yanı sıra iPhone 14 Pro Max var ve ayrıntılı incelememiz, yeni kameralarını tam olarak neyin daha iyi yaptığını inceliyor. Lightning portunun on yıl sonra bile kullanılmaya devam edilmesi ve genel olarak eskiyen bir tasarım gibi bazı olumsuz yönler de var.

Yine de yazılıma dönersek, Apple Podcasts uygulaması bazı eleştiriler alıyor, ancak nasıl gezineceğinizi anladığınızda o kadar da kötü değil. Toplantı sahipleriniz Apple’ın uygulamasını ve denedikleri üçüncü taraf uygulamalardan nasıl farklı olduğunu tartışır.

Gösteriyi destekleyin

Gösteriyi destekleyin patreon veya Apple Podcast’leri almak reklamsız her hafta bölümler, özel Discord kanalımıza erişim ve erken tahliye gösterinin! Ayrıca 5 yıldızlı bir derecelendirme ve inceleme için teşekkür ederiz. Apple Podcast’leri

Daha fazla AppleInsider podcast’i

Bizimle iletişime geçin Ana SayfaKit İçeriden Bilgi En son haberleri, ürünleri, uygulamaları ve HomeKit ile ilgili her şeyi kapsayan podcast. abone ol Apple Podcast’leri, bulutluveya sadece arayın Ana SayfaKit İçeriden Bilgi podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.

AppleInsider’a şu adresten abone olun:

Haftalık AppleInsider Podcast’inde Apple ile ilgili her şeyi takip edin ve AppleInsider Daily’den hızlı bir haber güncellemesi alın. HomePod mini’nize “Hey, Siri” demeniz ve bu podcast’leri ve en son HomeKit Insider bölümümüzü de istemeniz yeterli. Reklamsız bir ana AppleInsider Podcast deneyimi istiyorsanız, AppleInsider podcast’ini destekleyebilirsiniz. ay Apple’ın Podcasts uygulaması aracılığıylaveya Patreon aracılığıyla başka bir podcast oynatıcıyı tercih ederseniz.Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/09/23/apple-watch-ultra-airpods-pro-2-reviews-iphone-14-pro-in-depth?utm_medium=rss

Yorum yapın