Apple Watch Series 8’in S8 yongası, S7’den büyük bir yükseltme olmayabilirAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Apple Watch Series 8’in S8 yongası muhtemelen S&’den daha hızlı olmayacak, söylentilere göre, gelen üç Apple Watch modelinin kart genelinde aynı yongayı kullanması bekleniyor.

Apple Watch Series 8’e yapılan olağan güncellemenin yanı sıra, şirketin giyilebilir serisinin üç farklı modelden oluştuğu düşünülüyor. Dışarıda ve temel özelliklerde bazı farklılıklar olsa da, üçlünün tümü aynı büyük ölçüde değişmemiş çipi kullanabilir.

Apple’ın standart Series 8, güncellenmiş bir Apple Watch SE ve ekstrem sporlar için sağlam bir model olan Mark Gurman’ın “Power On” haber bülteni üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Bloomberg okur. Bununla birlikte, üçünün de aynı S8 çiplerini kullandığına inanılıyor.

S8, Apple Watch Series 7’de bulunan S7’den mutlaka daha hızlı olmayacak, çünkü ondan önceki hem S7 hem de S6 ile aynı özelliklere sahip olacağı tahmin ediliyor. Bununla birlikte, 2023 modellerinin “tamamen yeni bir işlemci” alacağı bildiriliyor.

Modele özgü değişikliklerde, değer odaklı Apple Watch SE, mevcut yinelemeyle aynı ekran boyutunu koruyacak. S8’e yapılan güncelleme, şu anda kullandığı S5’ten büyük bir sıçrama olacak.

watchOS 9’da Apple Watch Series 3 desteğinin düşmesiyle birlikte, Apple’ın mevcut SE’yi Series 3 fiyat noktasına düşürerek yeni bir SE’yi orta seviye bir alternatife dönüştürebileceğinden şüpheleniliyor.

Önceki söylentiler arasında, Seri 8’in ekstra ekran boyutu kazanması ve yeni, daha düz bir tasarım felsefesi yer alıyor.Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/06/26/apple-watch-series-8s-s8-chip-may-not-be-a-big-upgrade-from-s7?utm_medium=rss

Yorum yapın