Apple Watch Series 7 Bu Prime Day Sadece 284 Dolar


Amazon, şimdi sipariş verirseniz, son derece popüler Apple Watch Series 7’yi tüm zamanların en düşük fiyatı olan sadece 284 $’a satıyor.

Herhangi bir indirim kodu girmenize gerek yoktur, ancak anlaşma sona ermeden önce bu siparişleri mümkün olan en kısa sürede verdiğinizden emin olmanız gerekir.

Bu özel fırsat, Yeşil Alüminyum ve Yonca Spor Kordon versiyonu içindir, ancak diğer model ve renklerde de çeşitli teklifler mevcuttur. Bu fırsatlardan yararlanmak için Prime abonesi olmanız da gerekmiyor. Sadece siparişinizi verin ve yeni Apple Watch’unuzun gelmesini bekleyin.

Satın almak: Apple Watch Series 7 41mm: 284$ | Orijinal fiyat 399$

Satın almak: Apple Watch Series 7 45mm: 284$ | Orijinal fiyat 429 $

Amazon normalde Apple Watch Series 7’yi yaklaşık 399 $’a satardı; bu, özel bir şey yapmanıza gerek kalmadan artık 115 $ ve %29 oranında tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Yine, bu giyilebilir satışta gördüğümüz en iyi fiyat

Yazma sırasında Apple Watch Series 7, olası beş üzerinden 4.8 yıldızla toplam 27.900’den fazla incelemeye sahiptir. Bu çılgın bir skor ve bu şeyin neden bu kadar popüler olduğunu anlamak kolay. Doğru aktivite takibi için bir GPS bağlantısına sahiptir ve kalp atış hızınızı izlerken EKG işlevini kullanarak kalbinizi bile kontrol edebilir. Hepsi ve daha fazlası şimdi harika bir fiyata mevcut.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 3 iPhone için IPSW Bağlantılarını İndirin, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 3 Profil Dosyasını İndirme, İşte Nasıl
  • iOS 16 Beta 3 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/the-apple-watch-series-7-is-just-284-this-prime-day/

Yorum yapın