Apple, sanatçı Quentin Jones ile yeni iPad kolaj yapma eğitimini paylaşıyorAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Apple, sanatçı Quentin Jones ile iPad’de animasyonlu bir kolaj oluşturmak için Keynote’un nasıl kullanılacağını anlatan yeni bir video eğitimi yayınladı.

Yeni bir “Yaratıcı Projeler” serisinin parçası olan altı dakikalık klip, kullanıcılara iPadOS’taki ücretsiz Keynote uygulamasını kullanarak bir mantra koleji yapma sürecinde yol gösteriyor.

Apple, video açıklamasında klip hakkında “Keynote’u, sanatçı Quentin Jones ve Today at Apple’dan Creative Pro Anthony ile Apple Pencil kullanarak iPad’de animasyonlu mantra kolajları oluşturmak için yaratıcı bir araç olarak nasıl kullanacağınızı öğrenin.”

Eğitim, ilham toplama ve bir mantra oluşturma gibi adımların yanı sıra Bölünmüş Görünüm’ü kullanma, Şekiller Aracıyla fotoğrafları kesme, Instant Alpha ile görüntülerdeki negatif boşlukları kaldırma ve sözcük eklemek için bir Apple Pencil kullanma gibi Keynote ve iPad özelliklerini kapsar. diğer dekoratif unsurlar.

Eğiticiyi takip etmek için kullanıcıların bir iPad modeline, App Store’dan ücretsiz Keynote uygulamasına ve isteğe bağlı bir Apple Pencil’a ihtiyacı olacak.Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/06/27/apple-shares-new-ipad-collage-making-tutorial-with-artist-quentin-jones?utm_medium=rss

Yorum yapın