Apple MacBook Pro 16-Inch, 2022’nin En Ucuz Fiyatına DüşüyorAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

B&H Photo, Apple’ın M1 Pro MacBook Pro 16 inç’inde daha keskin bir fiyat düşüşü yayınladı ve Space Gray’deki standart modeli 2022’nin en ucuz fiyatı olan 2.279 $’a (220 $ indirim) getirdi. Ayrıca, ücretsiz hızlandırılmış nakliye elde edin.

Özel 16″ MacBook Pro indirimi

Özel MacBook Pro fırsatı şunları sunar: 220$’lık nakit tasarrufu* Apple’ın Space Grey rengindeki standart 16 inç MacBook Pro’su, maliyeti 2.279 $’a indirdi – bu yıl gördüğümüz en düşük seviye.

Bu özel özellik, 10 çekirdekli CPU ve 16 çekirdekli GPU’lu Apple Silicon M1 Pro çipine sahiptir. Ayrıca 16 GB birleşik belleğe ve 512 GB SSD’ye sahiptir. Hepsinden iyisi, B&H’de stokta ve bitişik ABD’de ücretsiz hızlı teslimatla gönderilmeye hazır.

Tasarrufları daha da genişletmek mi istiyorsunuz? Nitelikli eyaletlerdeki Payboo kart sahipleri, satış vergisinden tasarruf edebilir ve potansiyel olarak cüzdanınıza 180 $ daha fazlasını geri koyabilir.

Bu özel indirim, Mac Fiyat Kılavuzumuzla birlikte bu anlaşma özetinde bulunabilecek 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’larda şu anda devam etmekte olan diğer birçok fırsata ektir.

Ek özel pazarlıklar

Aktivasyon talimatları

Özel fiyatlandırmayı etkinleştirmek için, bu gönderideki B&H fiyatlandırma bağlantıları aracılığıyla bir dizüstü veya masaüstü bilgisayardan alışveriş yapmalısınız. Maalesef teklifler şu anda B&H’nin mobil uygulamasında kullanılamaz.

Daha da fazla teknoloji pazarlığı

En iyi Apple fiyatları

Apple bayileri ayrıca, birçok üründe yalnızca en düşük fiyatları sunmakla kalmayacak, aynı zamanda aksesuarlar, yazılımlar ve daha pek çok konuda da bonus tasarruf sağlayacak ek donanımlar için özel ürünler yayınlıyor. Haziran ayının son haftasında geçerli olan fırsatlardan sadece birkaçı:Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/06/27/deals-apples-16-inch-macbook-pro-dips-to-2279-its-in-stock?utm_medium=rss

Yorum yapın