Apple, işyeri komedisi ‘Loot’u ikinci sezon için yeniliyorAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Apple TV+ dizisi “Loot”, hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldıktan sonra ikinci sezonu için seçildi.

“Loot”, kocası ona ihanet ettikten sonra hayatının kontrolden çıktığını gören milyarder Molly Novak’ın çöküşü hakkında bir komedi. Halkın çöküşünden sonra Novak, kendini keşfetme yolculuğuna yol açan bir yardım vakfı olduğunu keşfeder.

Emmy Ödüllü Maya Rudolph tarafından yazılan ve başrolde yer alan dizinin yaratıcıları, Emmy Ödüllü yaratıcılar Alan Yang ve Matt Hubbard tarafından yaratıldı.

“Maya, Alan, Matt ve her bölümde büyüleyici ve sevimli karakterlerle dolu bir gösteri ve komik ve yürek ısıtan anlarla dolu bir gösteri yaratan tüm inanılmaz yetenekli “Loot” oyuncu kadrosu ve yaratıcı ekibine teşekkürler.” söz konusu Matt Cherniss, Apple TV+ programlama başkanı. “Bu şov, küresel izleyicilerin kalbini fethetti ve ikinci sezonu bekleyemeyiz.”Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/07/11/apple-renews-workplace-comedy-loot-for-a-second-season?utm_medium=rss

Yorum yapın