Apple, ‘Far Out’ iPhone 14 Etkinlik Tarihini Duyurdu


Apple bugün, 7 Eylül’de Pasifik saatiyle 10:00’da, şirketin dört yeni iPhone’un yanı sıra potansiyel olarak üç yeni Apple Saati duyurmasını beklediğimiz bir gün olan iPhone 14 için özel bir etkinliği resmen duyurdu.

Bloomberg’in daha önce bildirdiği son raporların ardından 7 Eylül’de gerçekleşeceği yoğun bir şekilde söylenen etkinlikte, Apple’ın dört yeni iPhone duyurması bekleniyor; iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max.

Dört cihazın da 9 Eylül’de ön siparişe çıkması ve ardından 16 Eylül’de satışa sunulması bekleniyor, ancak Apple’ın kesin olarak bilmek için resmi duyuruları yapmasını beklememiz gerekecek.

Yeni iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max, 48 megapiksel kameralar ve yeni bir hap + delik tasarımı lehine çentiği kaldıran yeni bir tasarım içeren en ilginç modellerdir. Pro modellerinin de yeni bir A16 yongasından faydalanması beklenirken, iPhone 14’ün standart sürümlerinin şu anda iPhone 13 serisine güç veren aynı A15 Bionic’i kullandığı düşünülüyor.

Aynı olay, Apple’ın yeni Apple Watch Series 8’in yanı sıra yeni bir Apple Watch SE’yi duyurduğunu da görebilirken, sağlam bir Apple Watch da yoğun bir şekilde söylentilere konu oldu. Yeni iPad’ler, Mac’ler ve AirPod’lar gibi ürünlerin de yıl sonundan önce piyasaya sürüleceği söyleniyor ancak bunların Ekim ayında duyurulması daha olası.

Etkinliğin kendisi Apple web sitesinde, Apple TV uygulaması aracılığıyla ve Apple YouTube kanalında yayınlanacak.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.6.1 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.6.1 Nihai IPSW Bağlantıları OTA Dosyaları ve iPadOS 15.6.1 Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 7 İndirme, Yayınlanma Tarihi: İşte Apple’ın Ne Zaman Yayınlaması Bekleniyor?
  • İndirin: iPhone ve iPad için iOS 16 Beta 7 IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta 7 Profil Dosyası OTA Güncellemesinin Dev Hesabı Olmadan İndirilmesi Şimdi Çıktı
  • iOS 16 Beta 7 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/mark-your-calendars-apple-announces-far-out-iphone-14-event-date/

Yorum yapın