Apple Çift Bağlantı Noktalı 35W USB-C Şarj Cihazı Yalnızca 52 Dolara İndirimli


Apple’ın resmi 35W Çift USB-C Bağlantı Noktalı Kompakt Güç Adaptörü, önemli bir indirim uygulanarak satın alınabilir. Devam eden anlaşma, fiyatı normal talep edilen 59 $ ‘dan sadece 52 $’ a indiriyor.

Apple’ın kendi 35W Çift USB-C Bağlantı Noktalı Kompakt Güç Adaptörü, sahiplerinin iki ayrı USB-C bağlantı noktası üzerinden aynı anda iki cihazı şarj etmelerine olanak tanır – şarj kabloları ayrı satılır. Bu küçük küçük tuğla evde, ofiste kullanım için ve hatta ihtiyaç duyduğunuz her yerde maksimum verimli şarj elde etmek için yolda yanınıza almak için mükemmeldir.

Apple, bu küçük şarj etme parçasını tasarlarken aynı zamanda kolaylık ve çok yönlülüğü de göz önünde bulundurmuştur. Genel boyut ve kaplama alanı son derece kompakttır ancak aynı zamanda onu daha da küçülten katlanır tırnaklarla birlikte gelir. Bu tür bir deneyim, kişisel veya profesyonel yol gezileri için onu paketleyip saklamak ve hatta yolda yanınıza almak için mükemmel hale getirir. Nereye giderseniz gidin verimli şarjın her zaman yanınızda olduğunu bilerek güvende olun.

Öneriler açısından Apple, bu ürünün MacBook Air için mükemmel şarj adaptörü olmasını öngörüyor. Bununla birlikte, iPhone, iPad, Apple Watch ve hatta AirPod’ları şarj etmek için kullanılabilecek kadar çok yönlüdür. Bu, cihazlarını verimli bir şekilde şarj etmesi gereken ancak aynı zamanda hem fiyat hem de yapı kalitesi açısından çok daha ucuz bir şeye güvenmek yerine güvenilir ve resmi bir ürüne güvenmek isteyen herkes için gerçekten olağanüstü bir satın alma.

Sizden herhangi bir promosyon kuponu veya indirim kodu istenmez. Fiyat yükselmeden ve Amazong sizden normal talep edilen fiyatı ödemenizi beklemeye başlamadan önce bu anlaşmayı hemen yaptığınızdan emin olun.

Satın almak: Amazon’dan Apple 35W Çift USB-C Bağlantı Noktalı Kompakt Güç Adaptörü: 52 $ | Orijinal fiyat: 59 $

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • İndirin: iOS 16.1.1 OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • Kötü iOS 16 Pil Ömrü Boşalması Nasıl Onarılır [Guide]
  • iPhone ve iPad’de Jailbreak iOS 16.1.1 Son Durum Güncellemesi
  • iOS 16 Uyumlu Ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazlar
  • iOS 16 Gizli Özellikleri: Apple’ın Bize Bahsetmediği 100’den Fazla Değişiklik
  • İndir: iPadOS 16.1 Son OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • iOS 16 Final IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus’a Kurun [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/apple-dual-port-35w-usb-c-charger-discounted-to-52-only/

Yorum yapın