Apple, AirTag İçin Yeni Firmware Güncellemesi Yayınladı


Apple, AirTag öğe izleyicileri için yapı numarasını 1A301’den 2A24e’ye çıkaran yeni bir üretici yazılımı yayınladı. Güncelleme şu anda bir AirTag’e yüklenebilir.

Bununla birlikte, AirTag’in bir güncellemeyi manuel olarak zorlama yolu olmadığından, güncellemeye sahip olan herkesin Apple’ın yeni üretici yazılımını otomatik olarak yüklemesini beklemesi gerekecektir.

Bu, biraz zaman alabileceği anlamına gelir, ancak yapmanız gereken tek şey AirTag’inizin iPhone’unuzun menzilinde olduğundan emin olmak ve beklemek. İzleyicinizin AirTag üretici yazılımının hangi sürümünü çalıştırdığını Find My uygulamasından da kontrol edebilirsiniz.

Yeni üretici yazılımının ne yaptığı veya kullanıcıların, güncelleme yayınlandıktan sonra bağlantı veya konum izlemede herhangi bir gelişme olmasını bekleyip beklememeleri gerektiği açık değil.

MacSöylentiler notlar “Apple, bu üretici yazılımını, bugünden 1 Aralık’a kadar AirTag sahiplerine dağıtarak sürekli olarak sağlayacak.” bu yüzden henüz yüklemediyseniz endişelenmeyin.

Kademeli sürümün, AirTag üretici yazılımı güncellemelerinin herhangi bir beta testi olmamasından kaynaklandığı düşünülüyor, bu nedenle Apple, güncellemeyi herkese sunmadan önce daha fazla testin tamamlanmasını sağlamak için güncellemeleri bu şekilde yayınlıyor.

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • İndirin: iOS 16.1.1 OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • Kötü iOS 16 Pil Ömrü Boşalması Nasıl Onarılır [Guide]
  • iPhone ve iPad’de Jailbreak iOS 16.1.1 Son Durum Güncellemesi
  • iOS 16 Uyumlu Ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazlar
  • iOS 16 Gizli Özellikleri: Apple’ın Bize Bahsetmediği 100’den Fazla Değişiklik
  • İndir: iPadOS 16.1 Son OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • iOS 16 Final IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus’a Kurun [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/apple-releases-new-firmware-update-for-the-airtag/

Yorum yapın