Apple, AirPods Pro 2 ilk gün üretici yazılımı güncellemesini yayınladıAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

AirPods Pro 2, Apple henüz güncelleme adreslerini belirtmemiş olsa da, ilk gün ürün yazılımı güncellemesi alan en yeni Apple ürünüdür.

Apple, AirPod’lar için yayınlananlar gibi aksesuar ürün yazılımı güncellemeleri için ayrıntı sağlamaz. Güncelleme, büyük olasılıkla küçük yazılım sorunlarını veya performansı etkileyen diğer hataları giderir.

Ürün yazılımı sürümü, sevkıyat 5A374 sürümünden sonraki 5A377’dir ve yalnızca AirPods Pro 2 için geçerlidir. Önceki modeller güncellemeyi almayacak.

AirPod’ların donanım yazılımını manuel olarak güncellemenin resmi bir yöntemi yoktur. Herhangi bir kullanıcı girişi olmadan otomatik olarak kurulur. Bu, AirPod’larınız bir iOS cihazına bağlandığında ve yeterli güçle şarj kutusunda saklandığında meydana gelir.

AirPods ürün yazılımı sürümünüzü nasıl kontrol edebilirsiniz?

AirPods kullanıcıları, Ayarlar uygulamasında ses aksesuarlarının mevcut donanım yazılımını kontrol edebilir.

  1. Ayarlar Uygulamasını açın
  2. Genel Seç
  3. Hakkında Seçin
  4. Görüntülemek istediğiniz AirPod’ları seçin
  5. İlgili cihaz bilgilerini gösteren bir menü görünecektirKaynak : https://appleinsider.com/articles/22/09/22/apple-releases-airpods-pro-2-first-day-firmware-update?utm_medium=rss

Yorum yapın