Anlaşma uyarısı: Apple TV 4K, hem Amazon’da hem de Best Buy’da 129,99 dolara düştüAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

4K modelinin Amazon ve Best Buy’da 129,99 dolara düşmesiyle Apple TV fiyat savaşları bu Pazar yürürlükte. Ayrıca, Best Buy’ın bugün sona eren hızlı indirimi sırasındaki düzinelerce ek fırsatı inceleyin.

Best Buy’ı göz önünde bulundurarak 3 günlük İndirim bugün sona eriyorher iki perakendecideki 129,99 dolarlık Apple TV 4K fiyat düşüşü de bu gece sona erecek, bu yüzden Amazon.com’da 30’da gördüğümüz en düşük fiyat olan indirimi yakalamak istiyorsanız gecikmeyin. günler.

Apple TV satışı

Best Buy’da ek fırsatlar

Ek teknoloji tasarrufu

En iyi Apple fiyatları

Teknik satıcılar, ek Apple donanımları için yalnızca birçok üründe en düşük fiyatları sunmakla kalmayacak, aynı zamanda aksesuarlar, yazılımlar ve daha pek çok konuda bonus tasarruf sağlayacak özel ürünler de yayınlıyor. İşte bu hafta geçerli olan fırsatlardan sadece birkaçı:Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/06/12/deal-alert-apple-tv-4k-drops-to-12999-at-both-amazon-and-best-buy?utm_medium=rss

Yorum yapın