Android 13 Pixel Telefonlarda Ne Kadar İyi?


Kararlı Android 13 güncellemesi hafta başından beri yayında ve bu, onu çalıştırmanız ve ilk izlenimleri oluşturmanız için birkaç gün anlamına geliyor. Güncelleme yeni özellikler açısından biraz küçük, ancak Android 12’den gelen hata düzeltmeleri açısından çok büyük olduğu için bunların ne olduğunu merak ediyorum.

Özetlemek gerekirse, Android 13 Pazartesi günü Pixel 4, Pixel 4a, Pixel 5, Pixel 5a, Pixel 6 ve Pixel 6a için düştü. Güncelleme, adb’de oynamak istediğinizde hemen kullanıma sunuldu, ayrıca bazı telefonlarda kablosuz olarak yayınlandığını gördük. Örneğin Tim, çekebileceğini söylüyor, ancak Pixel 6 Pro’mda yapamıyorum. Kaba, Google.

Aramak isteyeceğiniz Android 13’teki tüm yeni özelliklerden bahsettik ve ardından Google’ın düzelttiği 150 hatadan oluşan listeyi incelemek için uzun bir zaman harcadık. Google, “performans, kararlılık ve güvenilirliği” iyileştirebildiğini, şarj etme, Gboard ve dokunmatik ekran avuç içi algılama ile ilgili hataları düzelttiğini ve çok daha fazlasını yapabildiğini söylüyor. Google, Pixel 6 ve Pixel 6a’da parmak izi okuyucu performansını ele aldığını bile söylüyor.

Reddit’te gezindikten sonra, birkaç kişinin bunu paylaşmak için hızlı olduğunu görebiliyorum. parmak izi okuyucuları gerçekten daha hızlı (İnsanlar buna gerçekten inanıyor mu?) ve bu genel performans ve kekemelik gelistiözellikle eski Pixel telefonlarda.

Senden ne haber? Android 13, bu hafta Pixel telefonunuzda nasıl çalışıyor? Yoksa hala onu mu bekliyorsun?Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/08/17/hows-android-13-running-on-your-pixel-phone/

Yorum yapın