Android 13 için 13 gelişmiş ipucu


Bir şeyi aradan çıkaralım: Android 13 kesinlikle ortalama bir Android güncellemeniz değil.

Bunun bir yolu yok: Google’ın en yeni Android sürümü, yüzeyde oldukça sıkıcı görünüyor. Birkaç kayan yazı özelliği ve ilerlemeden daha fazla cila görünümü ile geçen yılın çok daha sonuçsal hissi veren Android 12 sürümüne neredeyse ince bir iyileştirme gibi görünüyor.

Gerçek çok daha karmaşık. Android 13 aslında dır-dir önemli – anıtsal olarak öyle. Aslında, sonuçta Android’in en önemli sürümlerinden biri olduğunu kanıtlayabilir. Ancak en önemli değişiklikleri tablete ve katlanabilir cepheye yöneliktir ve çoğumuz varlıklarının tam etkisini henüz tam olarak hissetmeyeceğiz.

Yazılımın geleneksel telefon cephesindeki etkisi nispeten sınırlı olsa da, Android 13 kesinlikle bazı dikkate değer yeni şeyler sunuyor. Ve yazılım telefonunuzda aylardır yüklüyse veya çok daha yakın bir zamanda almışsanız, işinize yarayacak bir şeyler mutlaka vardır. sahip değil henüz keşfedildi.

Burada, uygun bir şekilde, bulunmayı bekleyen bu tür 13 hazine var.

Bu özelliklerin, özellikle Google yapımı Pixel telefonlar ve Samsung yapımı Galaxy cihazları için geçerli oldukları şekilde sunulduğunu unutmayın. Farklı cihaz üreticileri, Android’i farklı şekillerde değiştirir; bu nedenle, başka bir şirket tarafından üretilmiş bir telefon kullanıyorsanız, bazı öğelerin kullanılabilirliği ve tam sunumu değişebilir.

Telif hakkı © 2023 IDG Communications, Inc.Kaynak : https://www.computerworld.com/article/3685491/advanced-tips-for-android-13.html#tk.rss_all

Yorum yapın