American Horror Stories Çok Yakında Hulu’ya Geliyor: 2. Sezon Fragmanı


Bir adam kucağında bir oyuncak bebek tutuyor.

Genç bir kadın kendini “özel bir oyuncak bebek evinde” kapana kısılmış halde bulur. Başka bir genç kadın, “İnsanlar, ölümden hemen sonra en ilginç olanlardır” diyor. Yine başka bir genç kadın, korku hissettiği için arkadaşları tarafından alay konusu edilir. Artı: Seri katiller! Vücut korku! Aşırı yakın çekimde gözbebekleri! Amerikan Korku Hikayeleri geri geliyor ve doğrudan kabuslarınızı hedef alıyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu uzun soluklu antoloji serisinin bir yan ürünü. Amerikan korku hikayesiher hafta yeni bir masal sunuyor (ancak geçen sezon birbiriyle bağlantılı bazı hikayeler sunduana şova yapılan bazı geri aramaların yanı sıra). Dizinin ikinci sezonunun ilk teaser’ı geldi. hulu serisi, haftaya prömiyer yapacak.

Amerikan Korku Hikayeleri | Taksit 2 Resmi Fragmanı | döviz

Göz kırptıysanız, muhtemelen her ikisini de içeren bazı oyuncu kadrosunu kaçırdınız. Amerikan korku hikayesi ve Amerikan Korku Hikayeleri mezunların yanı sıra bazı yeni gelenler (TV Hattı onaylıyor Kadroda Cody Fern, Max Greenfield, Nico Greetham, Denis O’Hare ve Gabourey Sidibe bulunuyor. Dominique Jackson, Judith Light, Alicia Silverstone, Bella Thorne, ve Quvenzhane Wallis).

Amerikan Korku Hikayeleri 21 Temmuz’dan itibaren Hulu’ya döner.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/american-horror-stories-hulu-trailer-horror-anthology-1849176027

Yorum yapın