Amazon’un RxPass’ı, Genel Reçeteler için Aylık 5 Dolarlık Bir Aboneliktir


Amazon için yeni bir avantaj başlatıyor Asal üyeler bu, aylık 5 dolarlık tek bir abonelik maliyeti karşılığında birden fazla uygun ilacı almalarını sağlayacaktır. adı verilen yeni avantaj RxPassSalı gününden itibaren çoğu ABD eyaletinde Prime üyeleri tarafından kullanılabilir.

Amazon, yaptığı açıklamada, yüksek tansiyon ve asit reflü gibi 80’den fazla yaygın sağlık durumunu tedavi eden jenerik ilaçların abonelik seçeneğinin bir parçası olacağını söyledi. 5 dolarlık maliyet, kişinin reçetesine bağlı olarak aylık veya üç ayda bir gerçekleşebilen teslimatı da içerir.

Amazon Eczanesi Başkan Yardımcısı John Love, “Uygun ilaçları için ayda 10 dolardan fazla ödeyen herhangi bir müşteri, reçete maliyetlerinin %50 veya daha fazla düştüğünü görecek ve ayrıca eczaneye gitmeyi atlayarak zamandan tasarruf edecek” dedi. bir yayın.

Prime üyeleri, Amazon’un sitesi veya uygulaması aracılığıyla RxPass’a kaydolabilir. Amazon Eczanesi bölümü.

Amazon, açılışından bu yana sağlık sektöründeki ayak izini artırdı. 2020’de Amazon Eczanesi, Prime üyeleri için reçetelerde iki günlük teslimat sunar. Geçen Kasım ayında şirket, Amazon Kliniği yaygın rahatsızlıklar için sanal bakım sağlamak.Kaynak : https://www.cnet.com/news/amazons-rxpass-is-a-5-monthly-subscription-for-generic-prescriptions/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın