Amazon’un erken Prime Day anlaşması, şimdi 1.799 $ olan Apple’ın 14 inç MacBook Pro’sunda geri döndüAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

İki hafta önce kısa bir görünüm yaptıktan sonra Amazon, Prime Day öncesinde Apple’ın 14 inç MacBook Pro’sunda 200 dolarlık fiyat indirimini yeniden yayınladı.

Haziran sonu MacBook Pro satışı

Fiyat indirimi, Silver rengindeki standart 14 inç MacBook Pro için geçerlidir. Apple’ın M1 Pro çipi (8 çekirdekli CPU, 14 çekirdekli GPU), 16GB RAM ve 512GB SSD ile donatılmış, şimdi 2022’nin en ucuz fiyatına alabilirsiniz. 1.799$ stoklarla sınırlıdır.

Apple’ın kendisinde Temmuz ayı sonuna kadar ön siparişte olan birimlerle, Apple’dan haftalar önce teslimatla yeni sistemi toplamanın zamanı geldi.

Daha fazla depolama mı tercih ediyorsunuz? 200 $ tasarruf edin yükseltilmiş 1 TB modeli Space Gray’de de var. 10 çekirdekli CPU ve 16 çekirdekli GPU’lu Apple’ın M1 Pro işlemcisi ile donatılmış bu model, 2,299 $ karşılığında birden fazla yükseltmeye sahiptir. Amazon ve Adorama, Adorama’nın AppleCare’de bonus indirimi ile üst düzey perakende konfigürasyonunda indirim yapıyor.

Bu hafta sonu ek fırsatlar devam ediyor

En iyi Apple fiyatları

Elektronik satıcıları aynı zamanda Apple donanımlarında yalnızca birçok üründe en düşük fiyatları sunmakla kalmayacak, aynı zamanda aksesuarlar, yazılımlar ve daha pek çok konuda da bonus tasarruflar sağlayacak özel ürünler yayınlıyor. İşte bu hafta geçerli olan fırsatlardan sadece birkaçı:Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/06/27/amazons-early-prime-day-deal-is-back-on-apples-14-inch-macbook-pro-now-1799?utm_medium=rss

Yorum yapın