Amazon sonunda ‘LOTR’ hayranlarına ‘Güç Yüzükleri’ serisi için daha uzun bir fragman veriyor – Teknolojik Haberler


Prime Video’nun sahip olduğu ikinci bir fragman yayınladı Aslında bu sefer 60 saniyeden uzun olan “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” için. Yeni iki buçuk dakikalık fragman, yalnızca geçen hafta Prime üyelerine verilen özel gizli bakış da dahil olmak üzere diğer iki kısa tanıtımdan daha ayrıntılı.

“Benim gördüklerimi görmedin.” Galadriel (Morfydd Clark), “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri”nde kötü bir düşmanı durdurmaya çalışırken, diğerleri çoktan kılıçlarını astı. Seri, bizi zamanda geriye, Sauron’un Mordor’u yönettiği ve vatandaşların onu yenmekten başka seçeneklerinin olmadığı “Yüzüklerin Efendisi” olaylarından önceki Orta Dünya’nın İkinci Çağına götürüyor.

2 Eylül Cuma günü ilk kez gösterime girecek olan “Güç Yüzükleri”, pek çok yeni ve tanınabilir karakter ve yeri keşfedecek – o kadar çok hikayeyle, hepsinin nasıl bir araya geleceğini tahmin etmek zor.

Fragman izleyicilere Isildur (Maxim Baldry), Elendil (Lloyd Owen), Pharazôn (Trystan Gravelle), Queen Regent Míriel (Cynthia Addai-Robinson), Númenóreans Kemen (Leon Wadham) ve Númenór’dan karakterlere ilk bakış sunuyor. Eärien (Ema Horvath).

Ayrıca Cüceler Kral Durin III (Peter Mullan), Prens Durin IV (Owain Arthur), Elrond (Robert Aramayo), Yüce Kral Gil-galad (Benjamin Walker), Elanor ‘Nori’ Brandyfoot (Markella Kavenagh), Harfoots Marigold Brandyfoot (Sara Zwangobani), Poppy Proudfellow (Megan Richards), Sadoc Burrows (Sir Lenny Henry), The Stranger (Daniel WeymanHalbrand (Charlie Vickers) ve Arondir (Ismael Cruz Córdova).

En son fragmanda gösterilen nefes kesici diyarlar arasında Lindon ve Eregion’un Elf diyarları, Cüce diyarı Khazad-dûm, Southlands, the Northern Wastes, the Sundering Seas ve Númenór ada krallığı yer alıyor.

Prime Video, drama dizisini dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgedeki abonelere yayınlayacak. Akış hizmeti, sezon boyunca haftalık bölümler yükleyecektir.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/07/14/amazon-finally-gives-lotr-fans-a-longer-trailer-for-its-the-rings-of-power-series/

Yorum yapın