Amazon Prime kullanan Pokémon Go eğitmenleri bazı bonus öğeler alabilir – Teknolojik Haberler


Diyelim ki iki daireli bir venn şemamız var: Pokémon Go oyuncuları ve Amazon Prime üyeleri. Ortada kalırsanız, tebrikler! işte 30 pokéball.

Niantic’in amiral gemisi Pokémon Go uygulaması ortak Prime Gaming ve Prime Student ile iki haftada bir bonus ürün paketleri yayınlamak için. Bugünden itibaren Amazon Prime aboneleri Prime Gaming’in Pokémon Git sayfası bu iki haftalık ikramiyeyi talep etmek için. Prime’da oturum açtığınızda, bir kod alacaksınız. tazmin etmek Niantic’in ödül sayfasında. Yakında, eşyalarınız oyunda görünmelidir.

Bu, Pokémon Go’nun büyük işletmelerle ilk kez ortaklık kurması değil – geçmişte Starbucks, T-Mobile, Sprint ve daha fazlası gibi markalarla promosyonlar yürüttüler.

Venn diyagramımızın ortasını “Seattle Üniversitesi’ne veya birkaç UC’ye devam eden insanlar” ekleyerek daha da küçültürsek, o zaman harika, ayrıca biraz yağma al Cumartesi günü küresel, oyun içi Mayıs Topluluk Günü Alolan Geodude’un yer aldığı etkinlik. Değilse, mutlu pokéball’lar!

Not: Prime Gaming aracılığıyla ücretsiz olarak aldığınız şeylerden bahsetmişken, ayda bir kez ücretsiz Twitch aboneliği aldığınızı biliyor muydunuz? Yani, her yerde var olanın zulmüne karşı isyan etmek istiyorsanız, sendika bozma En sevdiğiniz yayıncıya birkaç dolar vererek e-ticaret yapın, buna atlayın.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/05/19/pokemon-go-amazon-prime-gaming-bonus/

Yorum yapın