Amazon Prime Day akış satışları, yalnızca 12 $ karşılığında Fire TV Stick Lite’ı içeriyor


Amazon Fire TV Stick Lite açılı profil

Eric Zeman / Android Otoritesi

Amazon Prime Day 2022 önümüzde ve şu andan itibaren 13 Temmuz 03:00 ET’ye kadar çeşitli ürünler için tonlarca tasarruftan yararlanabilirsiniz. Buna akış cihazları, akıllı TV’ler ve hizmetler dahildir. İşte şu anda yararlanabileceğiniz en büyük Amazon Prime Day akış fırsatlarından bazılarına bir göz atın. Prime üyesi değilseniz, hizmete kaydolabilir ve 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz:

Akış çubukları – Amazon Fire TV Stick Lite sadece 11,99 $

Uzaktan kumandalı Amazon Fire TV Stick Lite

Eric Zeman / Android Otoritesi

Amazon’un Fire TV Stick Lite’ı şimdiye kadarki en düşük fiyatına düştü. Bu küçük akış çubuğunu şu anda Amazon Prime Day’in bir parçası olarak sadece 11.99 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu, normal fiyatı olan 29,99$’dan 18$’lık büyük bir indirim. Bu, akış uygulaması olmayan veya eski akıllı TV özelliklerine sahip eski TV’ler için mükemmeldir. Bunu yedek bir HDMI bağlantı noktasına bağlayabilir ve 1080p HD’ye kadar video çözünürlükleriyle binlerce akış uygulamasına ve hizmetine erişebilirsiniz. Ayrıca Alexa üzerinden çubuk için sesli komutları destekleyen bir uzaktan kumandaya sahiptir.

Uzaktan kumandalı Amazon Fire TV Stick Lite

Amazon Fire TV Çubuğu Lite

Amazon Fire TV Stick Lite, Amazon’dan en basit, en ucuz akış seçeneğidir. Çoğu akış çubuğu gibi, bir flash sürücüye benzer ve doğrudan TV’nizin HDMI bağlantı noktasına takılır. Görünümden gizlenmiş olabilir, ancak yine de işi yapan akış akıllılarına sahip.

Daha Fazla Amazon Fire TV Çubuğu ve Küp Fırsatı

Amazon’un tüm Fire TV Stick cihazları, Amazon Fire TV Cube ve Fire TV Recast ürünleriyle birlikte Prime Day’de de büyük indirimlere sahip.

Roku Amazon Prime Day akış satışları — Amazon Prime ile Roku Express’i sadece 9,99 $’a alın

Roku Express, TV 2'ye takılı

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

Amazon’un akış işindeki en büyük rakibi Roku, tüm akış çubuklarının, kutularının ve akıllı ses çubuklarının fiyatlarını düşürdü. Bu, zaten süper uygun fiyatlı Roku Express set üstü kutusunu yalnızca 17,99 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir.

Amazon Prime Day akışlı akıllı TV satışları

yangın tv disney plus

Adam Birney / Android Otoritesi

Akıllı televizyonlarda çok büyük indirimler var. İşte bunlardan sadece birkaçı:

Akış hizmetleri fırsatları – İki ay boyunca ayda 99 sent için biraz deneyin

Amazon Prime Video Hazır Görüntü 4

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

Prime üyesiyseniz, daha fazla akış hizmetine göz atmak için bir dizi Amazon Prime Video “kanaline” erişebilirsiniz. Prime Day döneminde, Prime üyeleri, her bir hizmete abone oldukları ilk iki ay boyunca bu hizmetlerden birkaçını ayda sadece 99 sente deneyebilirler. İşte bu özel promosyona sahip kanallar:

Amazon Prime üyeleri, Prime Video aracılığıyla dijital filmler ve TV şovları satın alarak da biraz tasarruf edebilir. İşte sadece birkaçı indirimli film ve diziler satın alabilirsiniz:Kaynak : https://www.androidauthority.com/amazon-prime-day-streaming-sales-3185186/

Yorum yapın