Amazon Prime Day 2022: teknoloji, 4K TV’ler ve daha fazlası için en iyi erken fırsatlar


Bu hikaye, adı verilen bir grup hikayenin parçasıdır.

Verge Fırsatları

Yalnızca Verge onaylı gadget’lardaki en iyi fırsatlar Verge Deals onay damgasını alır, bu nedenle bir sonraki gadget’ınız için bir anlaşma veya Amazon, Walmart, Best Buy, Target ve daha fazlası gibi büyük perakendecilerden hediye arıyorsanız, bu olmak istediği yer.

Amazon Başbakan Günü daha da yaklaşıyor ve şimdiden erken anlaşmalarla bir ivme kazanmaya başladı bile. 12 Temmuz, iki günlük satış etkinliğinin başlangıcı olarak planlanıyor, ancak bu tarihten önce ortaya çıkacak bazı güzel indirimlere bahse girebilirsiniz. Anlaşmaların yavaş yavaş arttığını veya ara sıra sel baskını görebiliriz. Diğer perakendecilerin de bu karışıma dahil olmak istemesi muhtemeldir, bu nedenle Walmart ve Target gibi markaların satışlarını takip etmeye devam edin, ikincisi zaten bir “Anlaşma Günleri” etkinliğine sahiptir. Aynı zaman dilimi için planlanmış. Amazon açıkça kendi şovunun yıldızı olsa da, Prime Day anlaşmalarının Prime üyelere özel olduğunu ve diğer perakendecilerin rekabet eden satışlarının herkese açık olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu arada en iyileri erkenden derliyoruz Başbakan Günü fırsatları akıllı ev teknolojisine, 4K TV’lere, akış cihazlarına ve diğer kayda değer gadget’lara sahip olabilirsiniz. Bazı ürünler en iyi fiyatları için mevcut olmayabilir – ve diğerleri Prime Day uygun bir şekilde başladığında daha büyük indirimler alabilir – ancak şimdilik, burada sunulan en iyi erken indirimler, satışlar ve fırsatlardan bazıları.

Amazon Echo, Ring ve Eero cihazlarında fırsatlar

İster Alexa donanımlı akıllı hoparlörler ve ekranlar, ister Ring ve Eero gibi Amazon’a ait şirketlerden ürünler arıyorsanız, Prime Day genellikle Amazon cihazlarını satın almak için yılın en iyi zamanlarından biridir. Sonuç olarak, Amazon yapar veya sahibi olursa, Prime Day’in Kara Cuma ve Siber Pazartesi dışında yılın en iyi fiyatına sahip olma şansı yüksektir.

  • Jumbo boyutlu Echo Show 15, şu anda ikinci nesil Echo Show 5 ile birlikte sunuluyor. genel toplam $249.99Echo Show 15’in tipik istenen fiyatı. En büyük ve en küçük Echo akıllı ekranları bir araya getiren indirimli paket size 84,99 $ tasarruf sağlar ve duvarınız için 15.6 inçlik bir ekranın yanı sıra 5.5 inçlik bir ekrana sahip olursunuz. komodininiz.


Amazon Echo Show 15 (ikinci nesil Echo Show 5 ile)

Echo Show 15, ailelerin yaklaşan takvim randevularını, sanal notları ve daha fazlasını görüntülemeleri için paylaşılan bir merkez görevi gören büyük, duvara monte bir cihazdır. 15,6 inçlik cihaz ayrıca diğer Echo ekranlar ve akıllı hoparlörlerle aynı Alexa işlevselliğine sahiptir.


Echo Show 5 ile Zil Görüntülü Kapı Zili (ikinci nesil)

Ring Video Kapı Zili, 1080p video, gece görüşü ve kablolu veya pille çalışma desteği ile Ring’in daha temel kapı zillerinden biridir. Şu anda, ikinci nesil Echo Show 5 ile birlikte geliyor. 5 inçlik Echo, başucu ekranı olarak harika çalışıyor ve bir misafir zili çaldığında girişinizden bir video yayını çekebilir.

  • Kutu içerisinde güvenlik sistemi isteyenler için, ikinci nesil Ring Alarm sekiz parçalı set sadece 149,99 dolara düştü Prime üyeleri için kasada. 100$’lık indirim, güvenlik sistemini Kara Cuma / Siber Pazartesi’den bu yana en düşük seviyeye indiriyor. Kapsamlı kit, bir baz istasyonu, tuş takımı, dört kontak sensörü, bir hareket dedektörü ve abonelik tabanlı 7/24 izleme seçeneğine sahip bir menzil genişletici içerir.


Eero Pro 6E üç bantlı yönlendirici

Eero’nun Pro 6E ağ yönlendiricisi, Amazon’a ait şirketin en yeni, birinci sınıf modelidir. 1.3Gbps’ye kadar hızlarda 6GHz Wi-Fi bandını destekler ve tek bir ünite ile 2.000 fit kareye kadar kapsar. Kablolu hızlar 2,5 Gbps’ye kadar çıkabilir.


Eero Pro 6 üç bantlı ağ Wi-Fi yönlendirici

Yalnız bir Eero Pro 6 yönlendirici, gigabit’e yakın hızlarının ve kullanışlı arayüzünün tüm avantajlarını sunar ve ek genişleticiler aracılığıyla sistemi büyütmek için alan sunar.

TV’lerde fırsatlar

  • 50 inç, HDR’ye hazır Hisense 50U6HF QLED, vaat eden birkaç erken 4K TV anlaşmasından biridir. Mayıs ayında piyasaya çıktı, şu anda Amazon’da 399,99 $ karşılığında mevcut. Bu, Fire TV donanımlı setin normal fiyatından 130 $ indirim ve TV’nin bugüne kadarki en iyi fiyatıyla eşleşiyor.

Kindle e-okuyucularında fırsatlar


2019 Kindle (yenilenmiş, reklam destekli)

Artık ekran için bir ön ışık içeren Amazon’un en uygun fiyatlı e-okuyucusu. Tablet ayrıca Bluetooth kulaklıklar için destek sunuyor ve tutması öncekinden biraz daha rahat.

Akıllı telefon aksesuarlarında fırsatlar

Ara sıra kilidi açılan telefon, Prime Day sırasında sağlam bir indirim görebilir, ancak aksesuar anlaşmaları büyük olasılıkla toplama için olgunlaşmış olacaktır (Prime Day’den önce bile).

Hizmetler ve aboneliklerle ilgili fırsatlarKaynak : https://www.theverge.com/good-deals/23176667/amazon-prime-day-2022-best-early-deals-tech-echo-show-4k-tvs-kindles

Yorum yapın