Amazon Prime Day 2022: Samsung, OnePlus ve Moto’da en iyi telefon fırsatları


En iyi telefon fiyatları inkar edilemez bir şekilde kablosuz taşıyıcılardan gelir – ancak aynı zamanda uzun sözleşmeler ve pahalı sınırsız planlarda kalma gereksinimleri gibi birçok koşulla birlikte gelirler. Kilitsiz satın almak, belirli bir operatöre veya plana bağlı olmadığınız anlamına gelir ve bu nedenle, mümkünse bu şekilde bir telefon satın almanızı öneririz. Ne yazık ki, aynı zamanda “ücretsiz” telefon teklifini de kaçırmak anlamına gelir.

Amazon Prime Day’de ücretsiz telefon dağıtmıyor olsa da, bir sonraki en iyi şeyi bulacaksınız: mevcut modellerde sözleşme veya takas gerekmeden önemli indirimler. Aksesuarlardan amiral gemilerine ve yalnızca 4G özellikli telefonlara kadar, görünürde hiçbir kablo olmadan Prime Day’deki en iyi kablosuz fırsatlarını burada bulacaksınız.

En iyi Amazon Prime Day aksesuar fırsatları

Samsung Galaxy S22 Plus ana ekranı

Galaxy S22 Plus, her yönüyle en iyi Android telefon için mevcut seçimimizdir.
Fotoğraf Allison Johnson / The Verge

En iyi Amazon Prime Day Samsung telefon fırsatları

Samsung, kilidi açılmış S22 Serisi cihazlarda yüzde 30 indirimin yanı sıra zaten uygun fiyatlı Galaxy A53 5G’de sağlıklı bir indirim sunuyor. Hepsi, şu anda ilgili fiyat noktalarında satın alabileceğiniz en iyi Android telefonlar arasındadır ve harika destek politikalarıyla desteklenirler, böylece uzun yıllar boyunca yazılım güncellemeleri almaya devam ederler.


Samsung Galaxy A53 5G (128GB, kilitsiz)

449 $’lık MSRP’si için çok yönlü bir cihaz olan A53 5G, sağlam performans, tüm gün dayanan bir pil, 120Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç OLED ekran ve bir IP67 derecesi sunar.


Samsung Galaxy S22 (128GB, kilitsiz)

Samsung’un S22 modeli, artı boyutlu kardeşiyle aynı üçlü kamera kurulumuna sahip, serisinin en küçük 6.1 inç ekranına sahip ve gelişmiş düşük ışık ve portre modu performansı vaat ediyor.

Samsung Galaxy Z Katlama 3

Samsung Galaxy Z Fold 3 (256GB, kilitsiz)

Galaxy Z Fold 3, Samsung’un katlanabilir telefonları daha yaygın hale getirme konusundaki en son girişimidir. Elbette pahalıdır, ancak aynı zamanda önceki modellerden daha dayanıklıdır ve 120 Hz ekran ve bir zamanlar özel olan S Pen desteği ile birlikte gelir.

En iyi Amazon Prime Day Google Pixel telefon fırsatları


Google Pixel 6 (kilidi açık)

Google Pixel 6, Google’ın en son amiral gemisinin yeni temel modelidir. Google Tensor CPU’ya, 8 GB RAM’e ve ana geniş açı için hem 50 megapiksel hem de ultra geniş açı için 12 megapiksele sahip bir arka kameraya sahiptir.

En iyi Amazon Prime Day OnePlus telefon fırsatları

  • OnePlus N200 5G sadece 179,99 dolara satışta, 239,99 dolardan aşağı işaretlendi. Bir yaşında, ancak yine de OnePlus’tan iki yıl daha güvenlik güncellemesi alması gerekiyor. Ayrıca, 200 doların altında bir fiyata, daha yumuşak, 90Hz yenileme hızı sağlayan 6,5 inç, 1080p ekranı, fiyat için alacağınız en iyilerden biridir. İncelememizin tamamını okuyun.

Motorola Moto G Kalemi

2022 Moto G Stylus, harika bir performans ve geniş bir ekran sunar.
Fotoğraf Allison Johnson / The Verge

En iyi Amazon Prime Day Motorola telefon fırsatları


Motorola Moto G Kalemi (2022)

Motorola’nın yeni Moto G Stylus’u en sevdiğimiz bütçe dostu akıllı telefonlarımızdan biridir ve bu fiyat aralığı için alışılmadık bir şekilde yerleşik bir ekran kalemi ile birlikte gelir. Aynı zamanda nispeten iyi bir performans sergiliyor ve büyük bir 6,8 inç LCD ekran sunuyor.

En iyi Amazon Prime Day Microsoft telefon fırsatları


Microsoft Surface Duo (128 GB, kilitsiz)

Microsoft’un ilk Android telefonu, iddialı katlanabilir Surface Duo’ydu. İki OLED ekrana sahiptir ve üst düzey tasarımı, daha geniş Surface ürün ailesiyle uyumludur.Kaynak : https://www.theverge.com/23201958/amazon-prime-day-best-phone-deals-2022

Yorum yapın