Amazon, OnePlus 11R’nin OnePlus 11 ile birlikte piyasaya sürüleceğini açıkladı


OnePlus 10R masaya yerleştirildi

Dhruv Bhutani / Android Kurumu

TL;DR

  • Görünüşe göre OnePlus, standart amiral gemisinin yanında OnePlus 11R’yi piyasaya sürecek.
  • Amazon Hindistan’ın yeni telefonun tanıtımıyla ilgili bir bildirim yayınladığı bildirildi.

OnePlus’ın, telefonun Çin’deki lansmanından bir ay sonra gelen OnePlus 11’i 7 Şubat’ta piyasaya sürmesi planlanıyor. Şimdi, şirketin aynı gün Hindistan’da başka bir telefon piyasaya süreceği ortaya çıktı.

Amazon Hindistan’ın kullanıcılara bir bildirim gönderdiği bildiriliyor (h/t: MySmartFiyat), OnePlus 11R’nin OnePlus 11 ile aynı gün piyasaya çıkacağını doğruladı. Bildirim, aşağıda görüldüğü gibi telefonun bir kısmını da gösterdi.

OnePlus 11R Amazon Hindistan Mr Techie twitter

Bildirimde yer alan “Gücün şekli” sloganı, telefonun fiyatına göre harika bir performans sunacağını gösteriyor. OnePlus 10R ve OnePlus 9R’nin her ikisinin de daha uygun bir fiyata sağlıklı güç seviyeleri sunduğu göz önüne alındığında, bu sürpriz olmaz.

Söylentiler ve sızıntılar gerçekten de OnePlus 11R’nin hala etkileyici bir Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga seti ve 100W şarjlı 5.000mAh pil sağladığını gösteriyor. Ayrıca, yeni telefonun bir uyarı kaydırıcısıyla geleceğine ve OnePlus 10R onu terk ettikten sonra hoş bir dönüş yapacağına inanılıyor.

Haber ayrıca, Hindistan’da OnePlus 11 fiyatlandırmasının sızdırılmasından bir gün sonra geldi ve bu da ~ 674 $ ‘lık bir başlangıç ​​​​fiyatı olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, standart OnePlus 11’in beğeninize göre çok pahalı olduğu ortaya çıkarsa, OnePlus 11R veya OnePlus 10T’yi düşünebilirsiniz. Bunu söylerken, OnePlus R serisi genellikle Hindistan ile sınırlıdır, bu nedenle ABD’de veya Avrupa’daysanız nefesinizi tutmayın.Kaynak : https://www.androidauthority.com/oneplus-11r-india-3270989/

Yorum yapın