Amazon, Kids+ hepsi bir arada abonelik hizmeti için fiyatlandırma yapısını basitleştiriyor – Teknolojik Haberler


Amazon’un Kids+ çoklu platform paketinin abonelerine, 14 Temmuz’da yürürlüğe girecek bir fiyat değişikliği hakkında bilgi verildi. Amazon tarafından gönderilen e-postaya göre, şirket fiyatlandırma yapısını basitleştiriyor ve tüm Prime üyelerini aylık 4,99$’a çevirecek ve Prime olmayan tüm aboneler 7,99$ seçeneğine. Ek olarak, tüm kullanıcılar hizmete dört adede kadar çocuk profili için sınırsız erişim elde edecek.

Resim Kredisi: Amazon Çocukları+

Bu, Amazon’un 2012’de Amazon FreeTime’ı (2020’de Amazon Kids and Kids+ olarak yeniden markalaştırıldı) piyasaya sürmesinden bu yana fiyatlandırmayı ilk kez değiştirişidir. Değişiklikle birlikte, bazı tüketiciler abonelik maliyetlerinde bir artış görecek ve diğerleri için oranlar düşecek. Bu nedenle, her bir müşterinin nasıl abone olduğuna bağlı olarak haberler biraz karışık.

Daha önce Amazon Kids+, Prime üyeler için ayda 2,99 dolardan ve Prime olmayan üyeler için ayda 4,99 dolardan başlayan bir Tek Çocuk planına sahipti. Böylece, bu aboneler teknik olarak 2$-3$’lık bir fiyat artışı alacaklar ve ekstra profile ihtiyaç duyup duymadıklarına bakılmaksızın otomatik olarak dört çocuk profiline yükseltilecekler. Aile planına sahip olanlar, Prime üyeler için aylık 6,99 ABD Doları ve Prime üyesi olmayanlar için 9,99 ABD Doları tutarında olduğu için ayda 2 ABD Doları fiyat indirimi alacaklar.

Amazon Kids+, uyumlu Fire, Fire TV, Android, iOS ve Kindle cihazlarında binlerce çocuk dostu kitap, film, TV programı, eğitim uygulaması ve oyun sağlar. Hizmet aynı zamanda çocuklara, uyumlu Echo cihazlarında bulunan, çocuklara yönelik yüzlerce saatlik reklamsız radyo istasyonlarına ve çalma listelerine ve ayrıca birinci sınıf çocuk becerilerine erişim sağlar.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/08/amazon-is-simplifying-the-pricing-structure-for-its-kids-all-in-one-subscription-service/

Yorum yapın