Amazon Cihazlarında Siber Pazartesi Fırsatları, Kara Cuma Sona Erirken Kızışıyor


Amazon, Kara Cuma için büyük indirimler teklif etti ve fırsatlar hala devam ediyor. Siber Pazartesi yaklaşımlar. Diğerlerinin yanı sıra Echo serisi, Fire tabletleri, Kindle e-okuyucuları, Fire TV’leri hakkında fırsatlar bulacaksınız. Bazı ürünlerde %70’e kadar varan tasarruflar, bu satışları arkadaşlar ve aile için bütçeye uygun hediyeler elde etmenin harika bir yolu haline getiriyor.

İndirimli olan her şeyi görebilirsiniz Amazon’un Siber Pazartesi satışları burada. Alexa özellikli bir cihaza, bir Fire tablete veya Amazon’un diğer indirimli donanımlarından birine göz attıysanız, şimdi harekete geçmenin tam zamanı. Önceki yıllarda bir gösterge varsa, her modelin çeşitli renklerinin ve konfigürasyonlarının yakında tükenmesini bekleyebilirsiniz, bu yüzden fırsatınız varken onları alın.

Bu Siber Pazartesi en iyi fırsatlarla ilgili sürekli güncellemeler için Siber Pazartesi canlı blogumuza göz atın.

Echo Dot Siber Pazartesi fırsatları

Jared DiPane/CNET

Amazon geçmişte ne zaman böyle bir paket sunsa, indirim dönemi bitmeden tükeniyordu. Bu, Amazon’un en yeni Echo Dot’u olduğundan, büyük indirime çok ilgi olacağını tahmin ediyoruz, bu yüzden çok geç olmadan şimdi bir tane kaptığınızdan emin olun.

Amazon

Bir akıllı ampulle birlikte verilen Amazon’un Echo Dot’u sizin için yeterli değilse, bu yükseltilmiş anlaşma dikkate değer. Amazon’un 5. nesil Echo Dot’unun saat varyantını ve %56’lık devasa bir indirim için iki Philips Hue ampulü içerir. sakın kaçırmayın

Saatli Echo Dot (5. Nesil) için fiyat uyarıları alıyorsunuz | Philips Hue 2’li Paket Beyaz Akıllı Ampuller ile Buzul Beyazı

Daha fazla Echo Dot Siber Pazartesi fırsatı

Echo Show Siber Pazartesi fırsatları

Amazon

Bu ikinci nesil Echo Show 5 akıllı ekran, 5,5 inç ekrana, fiziksel deklanşöre sahip 2 megapiksel kameraya ve Alexa entegrasyonuna sahiptir. Echo Show 5 harika bir çalar saat, akıllı hoparlör veya dijital resim çerçevesi yaparak komodin veya iş istasyonu için mükemmel bir akıllı ekran haline getirir. Akıllı ekranınızı tarifleri görüntülemek veya içerik akışı için kullanacaksanız, 8 veya 10 gibi daha büyük bir modeli tercih edebilirsiniz. Echo Show 5 (2. nesil) incelememizi okuyun.

Echo Show 5 (2. Nesil, 2021 sürümü) için fiyat uyarıları alıyorsunuz | Alexa ve 2 MP kamera ile akıllı ekran | Derin Deniz Mavisi

Daha fazla Echo Show Siber Pazartesi fırsatı

Amazon Kindle Siber Pazartesi fırsatları

Amazon

Kindle Paperwhite’ın her yönüyle en iyi e-kitap okuyucumuz olmasının bir nedeni var. Sıcak ışık ayarlarına, daha uzun pil ömrüne sahiptir ve tamamen su geçirmezdir. Daha iyi bir görüntüleme deneyimi için Kindle Paperwhite’ın bu sürümü, sanal bir kitap kulübü için mükemmel olan 6,8 inçlik bir ekrana sahiptir. Normalde 140$ olan Black Friday için 95$’a düştü. Bu şimdiye kadarki en iyi fiyatı değil, ama %32’lik sağlıklı bir indirim.

Kindle Paperwhite için fiyat uyarıları alıyorsunuz: $95

Daha fazla Kindle Siber Pazartesi fırsatı

Fire Tablet Siber Pazartesi fırsatları

Amazon/CNET

Fire 7 tablet, 7 inç ekrana, 16 GB depolama alanına ve şarj başına 10 saate kadar pil ömrüne sahiptir. Filmleri ve şovları kolayca aktarabilir, e-kitap okuyabilir, web’de gezinebilir, arkadaşlarınız ve ailenizle görüntülü arama yapabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, bir microSD kart (ayrı satılır) ile 1 TB’a kadar ekleyebilirsiniz.

Fire 7 Tablet için fiyat uyarıları alıyorsunuz: $40

Diğer Fire Tablet Siber Pazartesi fırsatları

Fire TV Stick Siber Pazartesi fırsatları

Amazon

Fire TV Stick 4K Max, kesinlikle şu anda dikkate alınması gereken Fire TV Stick’tir. Normal Fire TV Stick 4K’dan 10 ABD Doları daha fazladır, ancak fazladan 10 ABD Doları karşılığında %40 daha fazla güç (bu, daha hızlı uygulama yüklemeleri ve daha iyi genel gezinme anlamına gelir) ve daha hızlı akış için Wi-Fi 6 desteği alırsınız.

Amazon Fire TV Stick 4K Max için fiyat uyarıları alıyorsunuz

Diğer Fire TV Stick Siber Pazartesi fırsatları

Amazon Fire TV Siber Pazartesi fırsatları

Amazon

Omni Serisi Fire TV’lerin 75 inçlik modeli, bu TV’yi Alexa kullanarak sesli komutlarla kontrol etmenizi ve uzaktan kumandayı tamamen bırakmanızı sağlayan yerleşik bir uzak alan mikrofon dizisine sahiptir. Alexa ayrıca ne izleneceğine dair özel öneriler de sunar. Ayrıca bu TV, 4K desteğinin yanı sıra HDR 10, Dolby Vision ve Dolby Digital Plus sunarak size ev sineması deneyimi sunar.

75 inçlik Fire TV Omni için fiyat uyarıları alıyorsunuz: $750

Diğer Amazon Fire TV Siber Pazartesi fırsatları

Blink Siber Pazartesi fırsatları

Göz kırpmak

Bütçe dostu bir görüntülü kapı zili arıyorsanız, Blink’in harika bir seçeneği var. Bu gadget’lar kullanışlıdır çünkü biri yaklaştığında uyarı alırsınız, böylece şirket veya paket geldiğinde haberiniz olur. Bu özel görüntülü kapı zili, size optimum esneklik (ve bazı rakiplere kıyasla kolay kurulum) sağlayan kabloyla bağlanabilir veya birlikte verilen pille birlikte kullanılabilir.

Blink Görüntülü Kapı Zili önizlememizi okuyun.

Blink Görüntülü Kapı Zili için fiyat uyarıları alıyorsunuz

Daha fazla Blink Siber Pazartesi fırsatı

Eero Siber Pazartesi fırsatları

Amazon/CNET

Eero Pro 6E, tüm nesil Wi-Fi cihazlarına mükemmel performans ve hız sunar. Wi-Fi 6E için tam desteğe sahiptir, yani ultra geniş 6 GHz bandında sinyaller gönderebilir ve ayrıca gelen kablolu hızları saniyede 2,5 gigabite kadar alabilen bir WAN bağlantı noktası vardır. Bu üçlü paket, esas olarak ölü bölgeleri ortadan kaldırarak 6.000 fit kareye kadar kapsama alanı sağlayabilir. Ayrıca yerleşik Zigbee ve Thread/Matter desteğine sahiptir. Büyük bir eviniz varsa ve her yerde hızlı, güvenilir sinyale ihtiyacınız varsa, bu sağlam bir anlaşmadır.

Amazon eero Pro 6E ağ Wi-Fi Sistemi için fiyat uyarıları alıyorsunuz | Hızlı ve güvenilir gigabit + hızlar | 100’den fazla cihazı bağlayın | 6.000 fit kareye kadar kapsama alanı | 3’lü paket, 2022 sürümü

Daha fazla Eero Siber Pazartesi fırsatıKaynak : https://www.cnet.com/deals/cyber-monday-deals-on-amazon-devices-are-heating-up-as-black-friday-ends/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın