Aiven’in yönetilen veritabanı, sorunsuz geliştirme ortamları sağlamayı amaçlarŞirketler, ölçek ve uzmanlık için açık kaynaklı yönetilen veritabanlarına yöneliyor. Ancak, erişim kontrolü, uyumluluk kontrolleri ve anormallik tespiti dahil olmak üzere kritik işlemleri teknoloji çözümleri nasıl yürütüyor?

Aiven Ltd.’nin misyonu, DevOps ekiplerinin en iyi yaptıkları şeyi yapabilmeleri için veri altyapısı endişelerini ortadan kaldırarak bu boşluğu doldurmaktır: James Arlen (resimde), Aiven’in bilgi güvenliği şefi.

“Onun 10 farklı açık kaynaklı veritabanı ürünü bir platform olarak sunulan tüm yönetilen hizmetler” dedi.. “To oyun en çok olmakla ilgili performanslı, güvenli ve uyumlu piyasada bir hizmet olarak veritabanı, geliştiricileriniz için sürtünmesiz. diyebilmek istersin, ‘Hee, benim için verilerime dikkat et.’ Ve biz de bunu yapıyoruz.”

Arlen,CUBE endüstri analistleriyle konuştu John Kürkçü ve lisa martin de AWS Zirvesi New York etkinliği, SiliconANGLE Media’nın canlı yayın stüdyosu theCUBE’de özel bir yayın sırasında. Aiven’in pazar büyümesi ve ürün farklılaştırma noktalarının yanı sıra bütünsel yönetilen veritabanları alanını tartıştılar. (* Aşağıdaki açıklama.)

Büyüme, güvenlik duruşu ve Aiven’in Snowflake ile nasıl rekabet etmeyi planladığı

Yakın zamanda serisi-C yuvarlak 160 milyon doları aşan, 2 milyar doları aşan bir değerleme ve sağlıklı gelir ve büyüme rakamlarıyla Aiven, Arlen’e göre müşterilerinin güvenlik ihtiyaçlarının önünde kalacak bir konumda.

“Yedeklemeler, yüksek kullanılabilirlik, tüm güvenlik ve uyumluluk şeyleri erişim ve sertifikalar etrafında. AYapması gerçekten zor olan şeylerin hepsi iyi ve tutarlı bir şekilde, yaptığımız tek şey bu” dedi.

Snowflake, şirket içi, eski veri ambarı çözümleri için göçmen şirketler için tercih edilen destinasyon olduğundan, Aiven, şirketin ikna edici bir adım olduğunu umduğu şeyle, bunun için yeterli rekabeti sağlamak için açık kaynak kullanıyor.

“Açık kaynak ile, Geleceğimi kamu yararına bağlıyorum,” dedi Arlen.İnternet açık kaynak üzerinde çalışır. Kapalı hiçbir şeyde çalışmıyor. Ve böylece vagonumu bağlamıyorum kontrol etmediğim bir şeye. onu bir yere bağlıyorum Müşterilerimizden herhangi biri herhangi bir zamanda ayrılmaya karar verebilir.”

İşte tam video röportaj, SiliconANGLE’ın bir parçası ve theCUBE AWS Zirvesi New York etkinliği:

(* Açıklama: Aiven Ltd., CUBE’nin bu bölümüne sponsor olmuştur. Ne Aiven ne de diğer sponsorlar, CUBE veya SiliconANGLE üzerindeki içerik üzerinde editoryal kontrole sahip değildir.)

Fotoğraf: Silikon AÇI

Uzmanlardan oluşan Cube Club ve Cube Event Topluluğumuza katılarak misyonumuza desteğinizi gösterin. Amazon Web Servisleri ve Amazon.com CEO’su Andy Jassy, ​​Dell Technologies’in kurucusu ve CEO’su Michael Dell, Intel CEO’su Pat Gelsinger ve daha birçok aydınlatıcı ve uzmanı içeren topluluğa katılın.Kaynak : https://siliconangle.com/2022/07/15/aivens-managed-database-aims-provide-friction-free-development-environments-awssummitny/

Yorum yapın