AirPods Pro, Prime Day 2022 İçin Çok Ucuz [Just $169]


Amazon şimdi Apple’ın çarpıcı AirPods Pro kablosuz kulaklıklarını şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla satıyor, eğer hızlıysanız. Bu, siparişinizi yakında verirseniz, bunları şimdi yalnızca 169,98 $ karşılığında satın alabileceğiniz anlamına gelir.

Amazon, bu fırsattan yararlanmak için herhangi bir indirim kodu girmenizi veya herhangi bir ekran kuponunu kırpmanızı gerektirmez, ancak bu fiyatın tam olarak ne kadar süreyle geçerli olacağını da söylemez. Bu Başbakan Günü olduğundan, grev yapmak için sadece bir veya iki gününüz var gibi görünüyor.

AirPods Pro normalde 250$ civarında bir fiyata satılır, bu da artık özel bir şey yapmanıza gerek kalmadan neredeyse üçte bir oranından ve 80$’dan tasarruf ettiğiniz anlamına gelir.

Satın almak: Amazon’dan Apple AirPods Pro: $169.98 | Orijinal fiyat: 250 $

Yazma sırasında, AirPods Pro, Amazon’da olası beş üzerinden 4.7 yıldızla toplam 84.400’den fazla incelemeye sahip. Bu mükemmel bir puan ve size bu popüler kulaklıklar hakkında bilmeniz gereken her şeyi söyleyen bir puan. Kutuda kablosuz bir MagSafe Şarj Kutusu ile birlikte gelirler, bu da toplamda 24 saatten fazla dinleme süresini dört gözle bekleyebileceğiniz anlamına gelir. Yerleşik Apple H1 çipi ayrıca anında cihaz eşleştirme ve değiştirme için sabırsızlanabileceğiniz anlamına gelir.

Yine, bu anlaşmanın ne zaman sona ereceğinden emin değiliz, bu nedenle bugün uygun fiyatlı bir AirPods Pro çifti almak istiyorsanız hemen harekete geçin.

Burada kaçırmak istemeyeceğiniz devasa bir Prime Day 2022 anlaşması var:

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 3 iPhone için IPSW Bağlantılarını İndirin, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 3 Profil Dosyasını İndirme, İşte Nasıl
  • iOS 16 Beta 3 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/insane-deal-airpods-pro-are-way-too-cheap-for-prime-day-2022-just-169/

Yorum yapın