AirPods Pro 2 muhtemelen fitness izleme özellikleri sunmayacakAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Bir rapora göre, Apple’ın ikinci nesil AirPods Pro’su herhangi bir fitness izleme özelliği içermeyecek ve bir sonraki sürümün sağlıkla ilgili özelliklerden ziyade ses sağlamaya odaklanma olasılığı daha yüksek.

AirPods Pro 2’yi çevreleyen söylentiler, kişisel ses cihazlarında bir tür fitness izleme işlevi de dahil olmak üzere zaman zaman Apple’a değindi. Söylentilere bağlı olarak, birinci sınıf kulaklıklar vücut ısısı ve kalp atış hızı izlemeyi sağlayacak unsurlar kazanabilir.

Fitness özelliklerinin mutlaka bir 2022 güncellemesinde gelmeyebileceği, şimdi düşünülüyor.

Pazar günkü Power On bülteninde Bloomberg, Mark Gurman, 2022 AirPods Pro yenilemesinin “kalp atış hızı izleme alma olasılığının düşük olduğunu” yazıyor. Bir model kesinlikle 2022’de piyasaya sürülmek üzere kartlarda, Gurman’ın orijinal modelin pil aşınmasının kullanıcıları yükseltmeye sevk edebileceğini düşünmesiyle.

Gurman, kullanıcının kalp atış hızını veya vücut ısısını izleme yeteneği hakkındaki söylentileri tartışırken, “2022 yükseltmesinde hiçbir özelliğin gelmeyeceği söylendi.” Gurman, yüzeye çıkma ihtimalinin düşük olmasına rağmen, her iki geliştirmenin de “şirket içinde araştırıldığını ve bir gün ulaşabileceğini” ekliyor.

AirPods Pro 2 ile ilgili diğer söylentiler, yeni özelliklerin şarj kutusunda bir mikrofon, işitme cihazı işlevi ve Find My ağı için ses çıkaran bir kılıf hoparlörü içerebileceğini öne sürdü.Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/07/03/airpods-pro-2-probably-wont-offer-fitness-tracking-features?utm_medium=rss

Yorum yapın