ABD’deki ‘Hiçbir Şey’ Hayranları Hiçbir Şey Alamayabilir


için daha fazla bilginin kullanıma sunulmasıyla Hiçbir şey Telefon (1) şirketin ilk 100 birimin açık artırmasıyla, ABD’de cihaz için kullanılabilirliği ve desteği şimdi sorgulanıyor. Bu en hafif tabirle rahatsız edici bir gelişme, o yüzden neler olduğunu gözden geçirelim.

Yeni bilgi, doğrudan kendi üzerinde Hiçbir Şey’den gelir. StokX Şirketin şu anda hattan ilk 100 birim için bir açık artırmaya ev sahipliği yaptığı yer olan Telefon (1) için listeleme sayfası. Listede siyah beyaz olarak “Hiçbir telefon (1) Kuzey Amerika’da tam olarak desteklenmiyor” yazıyor. Ayrıca, Hiçbir şey listeler ülke tarafından desteklenen operatörler ve ABD’nin hiç listelenmediğini fark edeceksiniz. T-Mobile veya AT&T gibi bir GSM operatörü bile değil.

Şimdi, bir Android depresyonu krizine girmeden önce, bu desteğin bu ilk 100 üniteyle mi yoksa tüm Telefon (1) cihazlarıyla mı sınırlı olduğu açık değil. Ayrıca ABD’de destekleniyor olarak listelemek için daha fazla test yapmaya ve sertifika almaya gerek yok, ancak dürüst olacağım, harika görünmüyor.

şaşırdık mı? Evet, biraz. Hiçbir şey bu cihazı heyecanlandırmak için tonlarca ABD merkezli şey kullanmadı. MKBHD’yi (ABD merkezli YouTuber), işlemcileri için Qualcomm’u (ABD merkezli şirket) ve lanet şeyi satmak için StockX’i (ABD merkezli satış platformu) kullandı. Yeni başlayan birinin, tamamen ve kesinlikle iki oyuncunun hakim olduğu bir pazar olan ABD pazarına doğrudan dalmak istememesi anlaşılabilir olsa da, kişisel olarak yeni bir Android telefon markasıyla oynamayı dört gözle bekliyorduk. Büyük umutlarımız vardı, ancak bunlar şimdi oldukça sert bir şekilde kırıldı.

Telefon (1)’in ABD’de kullanılabilirliği hakkında yorum yapmak için Hiçbir Şey’e ulaştık. Sizi bilgilendireceğiz. Bu arada, bir birim satın almayı denemek isterseniz, $3,000+ harcamanız gerekecek. Ne çılgın bir dünyada yaşıyoruz.Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/21/nothing-phone-1-us-availability-now-being-questioned/

Yorum yapın