ABD’de Galaxy S22’de One UI 5 Beta: Nasıl İndirilir


Daha önce bahsettiğimde One UI 5 Beta hafta sonu ABD’de yayınlanırsa şaşırmayacağım, bir önsezi veya herhangi bir kanıtım yoktu, sadece Samsung’un duyurduğunu ve ardından bir haber gönderisini çektiğini söyledi. . Ve eğer isterlerse bunu yeniden yayınlayabilirler çünkü One UI 5 Beta gerçekten Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra için ABD’de yayına girdi.

Kim istiyor? One UI 5’i telefonunuzda nasıl çalıştıracağınız hakkında konuşalım.

Galaxy S22’nize One UI 5 nasıl indirilir

Beta yazılımını test etmek isteyenler için, hemen şimdi Galaxy S22 telefonunuzda One UI 5 ve Android 13’e kaydolabilir ve güncelleme yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Samsung Üyeleri uygulamasına girmek, aşağıdaki resmi görene kadar üstteki kartları kaydırmak, üzerine dokunmak ve ardından kayıt olmak için talimatları takip etmek.

One UI Beta 5 Programına Katılın

Kaydolduktan sonra, Samsung, indirmenin kullanıma sunulmasının birkaç dakika sürebileceğini size bildirecektir. Ayarlar>Yazılım güncelleme>İndir ve kur’a giderek güncellemeyi kontrol edeceksiniz. Benim için güncelleme neredeyse anında oradaydı. Hemen göremiyorsanız, birkaç dakika verin ve tekrar deneyin.

Güncelleme 2,8 GB boyutunda, Ağustos Android güvenlik yamasına sahip ve Galaxy S22’de S901U1UEU2ZVH4, Galaxy S22+’da S906U1UEU2ZVH4 ve Galaxy S22 Ultra’da S908U1UEU2ZVH4 sürüm numarasıyla gelecek.

Galaxy S22 One UI 5 Beta

Tam özellik listesi için indirme sırasında size sunulacaktır. Liste çok büyük ve biz onu burada yakaladık.

Paylaşmaya değer bulduklarınızı bize bildirin!Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/08/05/one-ui-5-beta-for-galaxy-s22-goes-live-in-us/

Yorum yapın