ABD Ordusu Mühendisler Birliği Kedi Takvimi O Kadar Kötü ki Tamamen Harika


Muhtemelen 2023 takviminizi çoktan seçmişsinizdir. Sakin manzara fotoğrafları veya ünlü kitaplar içerebilir. Daha iyi bir şeyim var: ABD Ordusu Mühendisler Birliği, Portland Bölgesi 2023 kedi takvimi.

Hemen indirin ve yazdırın.

Takvim, aşağıda aylık bir fotoğraf ve tarihler ile olağan beklenen özelliklere sahiptir. Her görüntü, ekipmana ya da önemli bir altyapı parçasına saldıran ya da üzerinde oturan dev bir kediyi gösteriyor. Ocak, Oregon’daki Hills Creek Reservoir barajını tırmalama direği olarak kullanan bir tekirle başladı. July, bir Corps of Engineers gemisinin güvertesinde oturan bir kediyi canlandırıyor. Görüntülere barajlar, dev kediler ve kedi davranışları ile ilgili yorumlar eşlik ediyor.

Mühendisler Birliği takvimi geçen yılın sonlarında sessizce yayınladı, ancak son zamanlarda halkın daha geniş bir şekilde dikkatini çekti. Portland Bölgesi tweet attı geçen hafta, “kötü Photoshoplanmış” takvim eleştirisine alaylı bir yanıtla. Grup, “En azından şimdi nihayet bir Yeni Yıl kararımız var. Bir Photoshop sınıfına kaydolacağız” diye yazdı.

Düzgün bir üretim olsaydı, takvimin cazibesinin çoğunun kaybolacağını iddia ediyorum. Çirkin orantılar, garip kenarlar, aptal yazı tipi, aptalca yazı ve rastgele dizgi, onu bir aşk ve neşe emeği olarak işaretler. Bunu yapan Corps of Engineers lütfen Photoshop dersini almayın. Kendi dev kedi gerçeğini yaşa ve bunu 2024 için tekrar yap.

Kaynak : https://www.cnet.com/culture/internet/us-army-corp-of-engineers-cat-calendar-is-so-bad-its-completely-brilliant/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın