Aaron Levie web3’te, WWDC ve LatAm başlangıç ​​sahnesinden daha fazlası – Teknolojik Haberler


Teknolojik Haberler, kelimelerin olduğu bir siteden daha fazlasıdır. Ayrıca, başlangıç ​​ve risk sermayesi dünyalarıyla ilgili en kritik konulara odaklanan, büyüyen bir podcast istikrarlı bir şekilde inşa ediyoruz. Aşağıda gömülü olanlardan en yenileri Teknolojik Haberler Podcast’i itibaren Darrell TC yazarlarıyla haftanın kendi hikayeleri hakkında konuşan; Zincirleme tepkitarafından barındırılan kripto odaklı podcast’imiz Lucas ve anita; Bulunduşirket oluşumunun gerçek destanının derinliklerine inen uzun biçimli bir çalışma. Ürdün ve Darrell; ve Equity, uzun süredir devam eden, Webby ödüllü podcast’imiz, risk sermayesi ve en son başlangıç ​​haberlerine odaklandı. Nataşa, Mary Ann ve Alex. Teknolojik Haberler Canlı bu hafta izin aldı. Podcast’leri dinlediğiniz yere abone olmayı unutmayın!


Teknolojik Haberler Podcast’i

Bu hafta Darrell bunu karıştırıyor ve TC yazarı olmayan ancak Apple’da Platform Ürün Pazarlama Kıdemli Direktörü olan ve WWDC ve Apple’ın Sürekliliği ile ilgili güncellemeler hakkında konuşmaya gelen Kurt Knight ile konuşuyor. Lucas Matney ile tutuklanması kripto dünyasını endişelendiren eski OpenSea yöneticisi hakkında da konuşuyoruz. Ve her zaman olduğu gibi, Teknolojik Haberler’ta haftanın en iyi haberlerinin bir özetini alacaksınız.

Bölümden makaleler:

Haftadan diğer haberler:


Zincirleme tepki

Bu hafta Anita ve Lucas, kripto piyasaları için, yükseliş eğilimindeki yatırımcıları bile düşüş bölgelerine iten stresli bir haftayı daha tartışıyorlar. Ayrıca artan kripto düzenleme çabaları ve Jack Dorsey’in “web5” adlı son çabası hakkında sohbet ettiler. Ayrıca kurumsal yazılım şirketi Box’ın CEO’su Aaron Levie ile konuştular. Günlük işinin blok zinciri ile hiçbir ilgisi olmasa da, web3’ün neden çalışmadığı hakkında Twitter’da düşüncelerini paylaştığı için çok sayıda kripto VC’nin öfkesini çekti. Levie ile en büyük şikayetlerinden bazıları ve bir kripto girişimine melek yatırım yapmasının nelere mal olacağı hakkında konuştular.

Daha derine inmek için Zincirleme Reaksiyon bültenine abone olun:

Faydalı Bağlantılar:


Bulundu

Bu hafta Darrell ve Jordan, TC Oturumları’ndan sahneden yeni çıkmış iki kurucuyla konuşuyor: Mobility Pitch-Off. Birincisi, hidrojen-elektrik tahrik kullanarak uzun menzilli elektrikli uçakları mümkün kılan Beyond Aero’nun kurucu ortağı ve CEO’su Eloa Guillotin. Ardından, küçük ve orta ölçekli hükümetler için bir API aracılığıyla park etmeleri için düşük maliyetli bir ödeme ve yaptırım çözümü sağlama misyonunda olan Meter Feeder’ın kurucu ortağı ve CEO’su Jim Gibbs ile konuştular.

Dinleyici anketimize katılın ve bize kendiniz ve Found hakkında ne düşündüğünüz hakkında biraz bilgi verin.

Bizimle iletişime geçin:


Eşitlik

Bu Pazartesi tarafından Hisse Senedi Alex ve Lütuf haftaya en büyük hikayelerin kısa bir özetiyle başladı. Bu hafta:

 • Hisse senetleri dünya çapında düştü ve kontrol ettiğimiz neredeyse her büyük endeks %2 veya daha fazla düştü.
 • Bitcoin ve etherin son gün çift haneli yüzde puanları kaybetmesiyle kripto fiyatları tankta; kripto dünyasındaki karışıklık bu sabah derin.
 • Celsius Network, son zamanlarda yapılan büyük bağışlara rağmen dağılıyor. Bundan sonra ne olacağı tam olarak belli değil, ancak patlayan token fiyatına bakılırsa şirket için iyi görünmüyor.
 • Daha iyi habere göre, Latin Amerika’daki başlangıç ​​sahnesi, dünya riske girmeden hemen önce sermaye rezervlerini yeniden artırdı ve bu da bölgenin yılın geri kalanına doğru iyi sermayelendirilebileceğini ima etti.
 • Coinbase CEO’sunun Twitter’ı, şirket çalışanlarının bazılarının memnuniyetsizliğinin hem tonda hem de PR stratejisi açısından dikkate değer olduğunu ifade etmesinin ardından öfkelendi.

  Equity Çarşamba günü, ekip tek bir konuya odaklanır, bir soru düşünür ve gerisini açar. Bu hafta Natasha ve Alex, Teknolojik Haberler muhabirini karşıladı Haje Jan KampsGazetecilik kariyerinin öncesinde ve arasında, kurucu ve risk sermayedarı olarak yıllarını geçiren. Üçlü birlikte sordu: Şirketler önümüzdeki aylarda hayatlarımızı zorlaştırmak ve mali durumlarını karmaşık hale getirmek için matematiği nasıl kullanabilir, diğer bir deyişle gerçek?


  Mary Ann ve Alex Equity’nin Cuma bölümü için tekrar sizlerleyiz ve startup-land’deki haberlerin çoğu bu günlerde biraz eksik olsa da – Twitter’da bir duygu değişimi fark etmiş olabilirsiniz! — onlar da bazı iyi haberler buldular.

  İşte özet:

Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/17/aaron-levie-on-web3-more-from-wwdc-and-the-latam-startup-scene/

Yorum yapın