9 En İyi Aksiyon Kamerası (2022): Su Altı, 360 Derece, Kompakt ve Daha Fazlası


doğruyu seçmek aksiyon kamerası eskiden basitti: GoPro ile gidin. GoPro listemizde üst sıralarda yer aldığı ve çoğu insan için en iyi seçimimiz olduğu için bu yine de iyi bir tavsiye, ancak sonunda birkaç değerli rakip bulduk.

Hangi kameraların en iyi olduğunu bulmak için onlarla dalış yaptık, tırmandık, sörf yaptık ve onları bisikletli 10 yaşındaki pervasız çocuklara teslim ettik. Gelecekteki maceralarınızı kaydedecek ve hayatta kalacak bir dizi harika seçenek bulduk.

Bir aksiyon kamerası sizin hızınız değilse, En İyi Kompakt Kameralar, En İyi Aynasız Kameralar ve En İyi Anlık Kameralar dahil olmak üzere diğer kılavuzlarımıza göz atmayı unutmayın.

Kasım 2022’de güncellendi: GoPro Hero 11, Insta360 X3 ve DJI Osmo Action kameraları ekledik ve artık yaygın olarak bulunmayan GoPro Hero 9’u kaldırdık.

Gear okuyucuları için özel teklif: 1 yıllık üyelik KABLOLU 5 $ için (25 $ indirim). Buna sınırsız erişim dahildir KABLOLU.com ve basılı dergimiz (isterseniz). Abonelikler, her gün yaptığımız işi finanse etmeye yardımcı olur.Kaynak : https://www.wired.com/gallery/best-action-cameras/

Yorum yapın