23 Haziran’daki günlük fırsatlar: M1 Mac mini için 570 ABD doları, 2 yuvalı NAS’ta %24, Dell 27 inç 4K monitörde %21 indirim, daha fazlasıAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Perşembe gününün en iyi fırsatları arasında Radeon RX 6900 XT grafik kartında 250$, TP-Link Mesh WiFi 3’lü pakette 110$, HyperX SoloCast USB mikrofonda %33 indirim ve çok daha fazlası yer alıyor.

Her gün, AppleInsider Apple cihazları, donanımları, aksesuarları, akıllı TV’leri ve diğer ürünlerle ilgili teklifleri ve indirimleri bulmak için çevrimiçi perakendecileri araştırır. En iyi keşifler, keyfini çıkarmanız için günlük fırsatlar gönderimize eklenir.

Ürünler stokta kalmayabilir, ancak yine de daha sonra teslim edilmek üzere indirimli fiyattan sipariş verebilirsiniz. Ayrıca, Amazon indirimleri çabuk bitme eğilimindedir, bu nedenle erken satın almak iyi bir fikir olabilir.

23 Haziran için en iyi fırsatlar

Diğer en iyi fırsatlar, hala güçlü gidiyor

22 Haziran'daki en iyi fırsatlar

22 Haziran’daki en iyi fırsatlar

Ek pazarlıklar

En iyi Apple fiyatları

AppleInsider ve Apple Yetkili Bayileri ayrıca Mac ve iPad donanımlarında yalnızca birçok üründe en düşük fiyatları sunmakla kalmayacak, aynı zamanda aksesuarlar, yazılımlar ve daha fazlasında da bonus tasarruf sağlayacak özel ürünler yayınlıyor. İşte bu hafta geçerli olan fırsatlardan sadece birkaçı:Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/06/23/daily-deals-june-23-570-for-m1-mac-mini-24-off-2-bay-nas-21-off-dell-27-inch-4k-monitor-more?utm_medium=rss

Yorum yapın