22 Eylül’deki günlük fırsatlar: M2 MacBook Air’de 1.099$, Logitech G Cloud’da 50$, Echo Home paketinde 100$ indirim, daha fazlasıAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Perşembe gününün en iyi fırsatları arasında 24 inç iMac’te 400 ABD doları, MacBook Pro’da 400 ABD dolarına kadar, 40 ABD doları karşılığında Microsoft 365 + AVG (1 yıl) ve çok daha fazlası yer alıyor.

Her gün, AppleInsider Apple donanımı, yükseltmeleri, akıllı TV’ler ve aksesuarlar dahil olmak üzere ürünlerde teklifler ve indirimler bulmak için çevrimiçi perakendecileri arar. Okuyucularımızın tasarruf etmesine yardımcı olabilecek günlük koleksiyonumuzda bulduğumuz en iyi fırsatları derliyoruz.

Stokta olmayan ürünler bulursanız, yine de sipariş verebilir ve indirimden yararlanabilirsiniz, ancak siparişinizi daha sonra alabilirsiniz. Amazon indirimlerinin sınırlı bir ömrü olduğundan, onları kaybolmadan önce satın almak isteyebilirsiniz.

22 Eylül için en iyi fırsatlar

Diğer en iyi fırsatlar, hala güçlü gidiyor

En iyi fırsatlar 21 Eylül

En iyi fırsatlar 21 EylülKaynak : https://appleinsider.com/articles/22/09/22/daily-deals-sept-22-m2-macbook-air-for-1099-50-off-logitech-g-cloud-100-off-echo-home-bundle-more?utm_medium=rss

Yorum yapın