2022 Xbox ve Bethesda Games Showcase’den en büyük fragmanlar ve duyurular


Xbox, Xbox & Bethesda Oyun Vitrini’nde daha uzun bir bakış açısına kadar bir sürü heyecan verici haber açıkladı. yıldız alanı hakkında haberlere Aşırı İzleme 2 ve Diablo IV.

Bu etkinlik için Xbox yalnızca önümüzdeki 12 ay içinde oynanabilecek oyunlara odaklandı. Yani en azından çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız. Kaçırdıysanız, işte en büyük duyuruların ve fragmanların bir özeti.

İçi Boş Şövalye: İpek Şarkısıpopüler filmin merakla beklenen devamı içi boş şövalye indie başlığı, Xbox Game Pass aboneleri için birinci günde piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı. Fragman, platform oyununun güzel sanat eserlerini ve oynanışını gösteriyor, ancak henüz resmi bir çıkış tarihi yok.

Bu resmi: Aşırı İzleme 2 oynamak ücretsiz olacak ve erken erişim 4 Ekim’de gelecek. Oyunda ayrıca Junker Queen adlı yeni bir tank kahramanı da yer alacak. Blizzard, 16 Haziran’daki bir etkinlik sırasında oyun hakkında daha fazla bilgi verecek.

Bethesda nihayet bize karakter yaratma ve gemi inşa etme yeteneklerine daha uzun bir bakış attı. yıldız alanı, 2018’den beri üzerinde çalışılan bir oyun. Merakla beklenen uzay keşfi rol yapma oyunu, fragmandan oldukça umut verici görünüyor. İnsan karakterleri hala Bethesda tarafından yapılmış gibi görünse de.

Xbox ortak oluyor kişilik geliştirici Atlus getirecek Persona 3 Taşınabilir, Persona 4 Altın, Kişi 5 Kraliyet Xbox konsollarına ve PC’ye. Persona 5 Roya21 Ekim’de ilk gelen ben olacağım.

Diablo IV – nihayet – gelecek yıl hem Xbox hem de PC için çıkacak. Gösteri sırasında, Blizzard oyunun kanepeli işbirliği yeteneğini gösterdi ve beşinci ve son sınıf olan Necromancer’ı tanıttı.

Sonraki Forza Motor Sporları birkaç yükseltme ile geliyor

Yeni Forza Motor Sporları Xbox Series X’in ışın izleme yetenekleriyle desteklenen “yeni bir gerçekçilik düzeyi” ile gelecek. Diğer bazı değişiklikler arasında günün saati ve sıcaklıklardaki değişiklikler, lastik ve yakıt yönetimi, derinlemesine araç yapımı ve daha fazlası yer alıyor.

Halo Infinite’in pelikan geliyor Microsoft Uçuş Simülatörü

Microsoft Flight Simulator: 40. Yıldönümü eklenti — şimdi kullanılabilir — yapar Halo SonsuzPelikan oyun içinde uçabilir. Ayrıca, Smithsonian Ulusal Hava ve Uzay Müzesi ile “benzersiz bir işbirliği içinde” ortaklıklar da içerecek ve daha sonraki bir tarihte daha fazla ayrıntı gelecek.

kızıl düşüş 2023’te geliyor

Xbox yeni bir görünüm sundu kızıl düşüşkurgusal Redfall, Massachusetts kasabasında vampirleri savuşturan oyunculara sahip bir kooperatif, birinci şahıs nişancı (FPS). kızıl düşüşarkasındaki ekip olan Arkane Studios tarafından geliştirilen şerefsizilk kez geçen yıl E3’te göründü.

Ark 2 Vin Diesel ile 2023’te geliyor

Vin Diesel’e bir bakış daha attık. Ark 2. Tarih öncesi hayatta kalma sanal alanı, yabancı gezegen Arat’ta geçiyor ve gelecek yıl Xbox’a gelecek.

Forza Horizon 5 Sıcak Tekerlekler genişleme Temmuz’da geliyor

Tıpkı önceki gibi Forza Ufuk oyunlar, Forza Ufuk 5 ayrıca sanal pist parçalarıyla yapılmış özel pistler oluşturmanıza ve bu pistlerde yarışmanıza izin veren bir Hot Wheels genişleme paketi alıyor. 19 Temmuz’da çıkacak olan genişleme, 2021 Hennessey Venom F5 ve 2000 Hot Wheels Deora II gibi yeni arabaları da içerecek.

yeni bir Minecraft ayrılık yolda

Minecraft Efsaneleri sizden “dünyayı birleştirmenizi” isteyen yeni bir aksiyon stratejisi yan ürünü. Fragman, at sırtında düşman yığınlarını savuşturan ve kendi ekiplerine komuta eden tanıdık kutu görünümlü karakterleri gösteriyor.

pişmanlık yaratıcılarından yeni bir anlatı oyunudur. Serpinti: Yeni Vegas

İlk fark edeceğiniz şey pişmanlık benzersiz sanat tarzıdır. Anlatı tarzı oyun, 16. yüzyıl Bavyera’sında geçiyor ve bize, bizi dünyaya getiren aynı stüdyo olan Obsidian’dan geliyor. Serpinti: Yeni Vegas.

Hırsızlar Denizi’ yedinci sezon yeni tekne özelleştirme seçenekleri getiriyor

gelecek sezon Hırsızlar Denizi “Captains of Adventure” başlıklı ve 21 Temmuz’da piyasaya sürülecek. Gemileri satın alma, adlandırma ve özelleştirme yeteneğini tanıtır.

Elder Scrolls Çevrimiçi keşfetmek için yeni bir alan alır

Yeni bir alan geliyor Elder Scrolls Çevrimiçi — High Isle, Systres Takımadaları’nda bulunan ve bölgenin Breton nüfusunu Yükselen Düzen’den korumanız gereken bir dizi adadan oluşur.

Hideo Kojima, gizemli yeni bir oyunda Xbox Studios ile ortaklık kuruyor

Hideo Kojima, geliştiricisi olarak en çok yaptığı çalışmalarla tanınır. Metal dişli Serisi, etkinlik sırasında bir görüntü çizdi ve stüdyosunun Xbox ile yeni bir oyun için ortaklık kurduğunu kaydetti. Detaylar şimdilik zayıf, ancak Kojima’nın bir muhabirden indirmesini istediği sızdırılmış oyun görüntüleri ile bir ilgisi olup olmadığını merak etmemek mümkün değil.

Game Pass oyunlarının gevşek bir zaman çizelgesi yolda

Son olarak Xbox, gelecek yıl boyunca PC ve Xbox için Game Pass’e gelecek olan oyun dizisini gösterdi. Bu, Xbox’ın bugün alay ettiği oyunların çoğunu içerir, örneğin Aşırı İzleme 2, Kişi 5 Kraliyet, kızıl düşüşve yıldız alanı.Kaynak : https://www.theverge.com/2022/6/12/23164791/biggest-announcements-xbox-bethesda-games-showcase-starfield-overwatch-2-persona-diablo-iv

Yorum yapın