2022 MacBook Air M2 Duvar Kağıtlarını Buradan İndirin


Apple, Pazartesi günkü WWDC22 açılış konuşması sırasında M2 destekli yeni bir MacBook Air duyurdu ve makine henüz bir süreliğine insanların eline geçmesine hazır olmayacak olsa da, bu, alamayacağınız anlamına gelmez. bugünkü MacBook Air deneyiminin en az parçası.

Artık yeni makinenin resmi duvar kağıtlarını almak için yeni bir Mac satın almak zorunda kalmadan indirebilirsiniz.

Apple’ın yeni M2 MacBook Air’i, aynı çipten güç alan başka bir dizüstü bilgisayar olan yeni 13 inç MacBook Pro ile birlikte duyuruldu. Yeni nesil Apple silikonunda sekiz CPU ve 10 GPU çekirdeği bulunur ve 24 GB’a kadar RAM’i destekler. Ama hepimiz biliyoruz ki, kulağa hoş gelse de, buradaki en büyük gelişme yeni duvar kağıtları!

Şimdi, bir Twitter kullanıcısı, herkesin indirmesi için yeni duvar kağıtlarının yüksek çözünürlüklü sürümlerini paylaştı – aralarından seçim yapabileceğiniz dört farklı renk var ama hepsi oldukça harika.

Apple’ın WWDC22 etkinliğinde ayrıca macOS Ventura, iOS 16, iPadOS 16, tvOS 16 ve watchOS 9 dahil olmak üzere bir dizi yeni yazılımın duyurusu yapıldı.

Tüm bu yeni yazılım güncellemeleri, geliştiricilerin erken bir beta formunda denemeleri için mevcutken, halka açık bir beta programı önümüzdeki hafta başlayacak. Kesin zamanlama henüz bildirilmemiş olsa da, diğer herkes güncellemeyi önümüzdeki ay bir noktada indirebilecek.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 1 iPhone ve iPad için IPSW Bağlantılarını Hemen İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • Geliştirici Hesabı Yayınlanmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 1 Profil Dosyası İndirilmesi
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/download-2022-macbook-air-m2-wallpapers-right-here/

Yorum yapın