2022 için Çevrimiçi Kişileri Satın Almak İçin En İyi Yer


Geçmiş yıllarda, kontakt lenslerimin altı aylık tedarikini bile karşılayacak kadar parayı bir araya toplamak bir mücadeleydi. Çoğu zaman sadece benimkini giymeyi düşündüm gözlük tam zamanlı çünkü birkaç yüz dolar harcamak banka hesabım için çok zengindi.

Kontak takarsanız, görme avantajları olsa bile ne kadar pahalı olabileceğini bilirsiniz. Ve bunları göz doktorunuzdan veya yerel optik mağazasından satın alırsanız, muhtemelen perakende satış bedelinin tamamını ödersiniz ve bu da sizi yine birkaç yüz dolar geri alabilir.

Neyse ki, aklınıza gelebilecek her kontakt lens markasını genellikle indirimli fiyatlarla veya paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak indirimlerle sunan birçok çevrimiçi mağaza var. Aşağıda çevrimiçi kişi satın almak için en iyi yerlerden bazılarını topladık. Bunlardan herhangi birinin diğerinden daha iyi olduğunu söyleyemem, ancak etrafta alışveriş yaparak en fazla tasarrufu elde edebilir ve maliyeti dengelemek için sigortanızı kullanmanıza izin veren bir mağaza bulabilirsiniz.

Alışveriş yapmadan önce, optisyeninizden veya optometristinizden bir göz sağlığı ve kontakt lens muayenesi yaptırmanız gerektiğini unutmayın. Bir göz doktoru, günlük kontak lensler, yumuşak lensler, sert lensler, astigmat lensleri veya çok odaklı lensler gibi özel ihtiyaçlarınız için en iyi reçeteli lensleri belirlemenize yardımcı olabilir. Bu listedeki tüm mağazalar, kontakt lenslerinizi dağıtmak için bir göz doktorundan geçerli bir görme reçetesi gerektirir ve siparişinizi bu reçete olmadan göndermezler.

Çerçeveleri atmaya ve dalmaya hazır mısınız? Kişileri uygun bir fiyata bulabileceğiniz yer burasıdır.

Warby Parker tarafından izci

Warby Parker sadece uygun fiyatlı ve şık gözlük satmıyor, aynı zamanda kontakt lens de satıyor. arasından seçim yapabilirsiniz izciWarby Parker’ın kendi kontakt lens markası veya Acuvue, Biotrue, Air Optix, Dailies ve diğer büyük markalardan kontak alın.

Üç aylık Scout günlük kontak kaynağı (toplam 90 lens), günlük kontak lensler için iyi bir anlaşma olan 47 dolardan başlar. Nerede alışveriş yaptığınıza ve kullandığınız markaya bağlı olarak, çevrimiçi fiyatlar 60 ila 200 dolar arasında değişebilir. Tam bir tedarik taahhüt etmeden önce beğenip beğenmediğinizi görmek için altı günlük bir Scout kontakt lens paketi denemesi alabilirsiniz.

Görme sigortanıza bağlı olarak, Warby Parker kişileri satın alma işleminizin ödemesini yapmak için avantajlarınızı kullanabilirsiniz. Sigorta şirketiniz doğrudan Warby Parker ile çalışmıyorsa, bunun yerine herhangi bir nitelikli sipariş için geri ödeme almak üzere sigortanıza bir talepte bulunabilirsiniz.

Sarah Mitroff/CNET tarafından ekran görüntüsü

Kişisel hikaye zamanı: buldum Lens.com şimdi hatırlamak için çok uzun yıllar önceydi ve o zamandan beri ucuz bağlantılar için benim tercihim oldu. Müşteri hizmetleri harika ve fiyatlar genellikle reçeteli kontakt lenslerde bulabildiğim en düşük fiyatlar olduğu için geri gelmeye devam ediyorum. Acuvue, Air Optix, Dailies ve astigmatizm için Biofinity Toric dahil olmak üzere etkileyici bir marka yelpazesine sahiptir, ayrıca iade alır ve açılmamış kutuları geri gönderme maliyetini karşılar. dedi Nuff.

Lens.com, görme sigortası için ağ dışı bir sağlayıcıdır, bu nedenle siparişiniz için doğrudan ödeme yapmak için avantajlarınızı kullanamazsınız. Ancak, geri ödeme için makbuzu sigorta şirketinize sunabilirsiniz (ve neleri kapsadığını görmek için her zaman sigorta şirketinize danışın).

Sarah Mitroff/CNET tarafından ekran görüntüsü

En iyi bilinen iletişim mağazalarından biri olarak, 1800Kişiler en popüler markaların tümüne sahiptir ve çağrı merkezi aracılığıyla sıkı temaslar bile kurabilirsiniz. Bir CNET editörü, şirketi yukarıda ve öteye giden müşteri hizmetleri sağladığı için övdü.

1800Contacts fiyat-herhangi bir rakiple eşleşir, bu nedenle daha iyi bir fiyat bulursanız, şirkete bildirebilirsiniz ve o da (bazı kısıtlamalarla) bunu eşleştirmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Lens.com gibi, sipariş sürecini hızlandıran kontakt lens reçetenizi kısa mesajla veya e-postayla gönderebilirsiniz. 1800Contacts ayrıca öğrenciler için indirimli kontakt lensler ve tüm siparişlerde ücretsiz gönderim sunar ve çevrimiçi bir test yoluyla reçetenizi güncellemenize olanak tanır (yalnızca 18 ile 55 yaş arasındaki yetişkinler için geçerlidir). 1800Contacts’tan renkli kontakt lensler de satın alabilirsiniz. Herhangi bir nedenle açılmamış lenslerinizi değiştirmeniz gerekirse, kargo ücreti 1800Contacts tarafından karşılanacaktır.

Geçerli bir reçete ile görme sigortası kabul eder.

Sarah Mitroff/CNET tarafından ekran görüntüsü

CNET editör arkadaşlarım arasındaki kişiler için popüler bir kaynak: İletişimDoğrudan, çünkü genellikle müşterilere kupon kodları gönderir. Çok odaklı lensler, renkli kontaklar, kuru gözler için yumuşak kontakt lensler ve astigmatizm için torik lensler dahil olmak üzere çok çeşitli lens tipi seçeneklerine sahiptir.

ContactsDirect, bir yıl içinde satın alınan ürünlerde, göz görüşünüz değişirse ve doktorunuzdan görüş düzeltmesi almanız gerekiyorsa iade sunar. ContactsDirect (ve 1800Contacts) ayrıca kontakt lens çözümü de satmaktadır.

Görme sigortasını kabul eder.

Sarah Mitroff/CNET tarafından ekran görüntüsü

Eyeconic Acuvue, Air Optix, Biotrue by Bausch ve Lomb ve Extreme H2O dahil olmak üzere geniş bir kontakt lens markası yelpazesine sahiptir. Bu listedeki diğerleri gibi, ücretsiz kargo ve ücretsiz iade sunuyor.

VSP, MetLife ve Cigna Vision görüş sigortasını kabul eder.

Sarah Mitroff/CNET tarafından ekran görüntüsü

Son fakat en az değil GözlükUSA.com, hem kontakt lens hem de gözlük satan ve diğer satıcılarla aynı fiyatta olacak. Bu listedeki diğer tüm perakendeciler gibi, GlassesUSA.com da Acuvue, Biofinity ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm popüler lens markalarına sahiptir ve reçeteli lenslerde ücretsiz iade ve ücretsiz gönderim sunar.

Seçilmiş sigorta sağlayıcılarını kabul eder.

Çoğunlukla, evet. Tek kullanımlık kontaklar, uzun vadede bir çift gözlük üzerinden size daha fazla paraya mal olacak. Acuvue Oasys’i uzun yıllar kullandım ve 12 lenslik bir kutu için ortalama 25-40 dolar civarında. Bu 12’lik kutu beni üç ay idare ediyor (göz başına bir lens ve bu lensleri iki haftada bir atıyorum). Bu, kişiler için genellikle yılda yaklaşık 160 dolar harcadığım anlamına geliyor.

Doktorunuzun reçete ettiği markaya bağlı olarak, bağlantılarınızın maliyeti bundan daha az veya daha fazla olabilir.

Bir gözlüğü yaklaşık 100$’a kolayca alabilirsiniz ve her yıl reçetenizi değiştirmeniz gerekmiyorsa, aynı gözlükleri işinize yaradığı sürece kullanabilirsiniz. Vizyonum değişse de değişmese de, her yıl daha fazla kişi satın almam gerekiyor.

Kontakt lenslerde nasıl tasarruf edilir

Profesyonel ipucu: Kontakt lens muayenenizden hemen sonra, mevcut reçetenizin bir yıllık tedarikini almak neredeyse her zaman buna değer. İster günlük tek kullanımlık kontaklar, ister aylık lensler veya hatta çok odaklı kontaklar satın alıyor olun, toplu olarak satın almak paradan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Reçeteniz o yıl içinde değişirse, yukarıdaki perakendecilerin çoğu, reçetenizi değiştirmenize izin verecektir. açılmamış kutular Yeni bir reçete ile. Tam bir yıllık tedarik satın alarak kaybedecek çok şeyiniz yok. Daha yüksek bir ön maliyet olsa da, her seferinde bir kutu satın almaktan tasarruf edersiniz.

Daha fazla sağlık ve zindelik önerisi

Bu makalede yer alan bilgiler yalnızca eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır ve sağlık veya tıbbi tavsiye niteliğinde değildir. Tıbbi bir durum veya sağlık hedefleri hakkında sahip olabileceğiniz herhangi bir soruyla ilgili olarak her zaman bir doktora veya başka bir kalifiye sağlık kuruluşuna danışın.Kaynak : https://www.cnet.com/health/personal-care/best-place-to-buy-contacts-online/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın