2022 Cyberdeck Mücadelesi: Cyberpack VR


“Geleneksel” siber güverte form faktörü tarafından sınırlandırılmış hissetmek, [adam] onunla biraz daha büyük bir şey inşa etmeye karar verdi. Cyberpack VR. WiFi donanımlı bir kirpi olmayı hayal ettiyseniz, beklediğiniz siber güverte budur.

Bir masaüstünün yükseltilebilirliğini ve faydasını daha taşınabilir bir biçimde özlemek, [adam] eski bir banliyö sırt çantasını aldı ve bir Windows 11 PC, Raspberry Pi, çoklu wifi ağları, ergonomik bir klavye, bir Quest VR kulaklığı ve FCC’nin dikkatini çekmek için yeterli anteni içine sıkıştırdı. Ağ donanımının bolluğu nedeniyle [adam]”yeni ilgi alanı: daha derin bir wifi anlayışı ve genç çocuklarım bilgisayar korsanı olsa bile kendi ev ağımın kontrolü.”

Quest, birden çok sanal ekranı çalıştırmak için ayarlanmıştır. dalmış, ve ekstra uzun göbek ile çantayı yakındaki yerde bırakırken kanepede rahatlayabilirsiniz. Bu yapının zarif detaylarından biri, kullanılmadığında terminal ünitesini takmak için çantanın harici kask montaj yerinin yeniden kullanılmasıdır. Sevdiğimiz diğer ayrıntılar, geçiş anahtarları ve anten konektörlerinin ve USB bağlantı noktalarının gerçekten entegre görünümüdür. Bu öğelerin çantaya entegre edilme şekli, onu sınırda organik hissettiriyor – cyborg şıkınız için daha iyi.

Daha fazla WiFi sırt çantası iyiliği için Pwnton Paketi ilginizi çekebilir. Ayrıca Steampunk Cyberdeck ve Galdeano gibi geleneksel olmayan diğer siber güverteleri de ele aldık. Kendi siber güverteniz varsa, bunu bizim sunucumuza göndermek için 30 Eylül’e kadar vaktiniz var. 2022 Cyberdeck Mücadelesi!
Kaynak : https://hackaday.com/2022/09/25/2022-cyberdeck-challenge-cyberpack-vr/

Yorum yapın