17 Temmuz günlük fırsatlar: 130 $ Apple TV 4K, 55 inç LG OLED Smart TV’de 700 $ indirim, 27 $ Netgear yönlendirici, daha fazlasıAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Pazar gününün en iyi fırsatları arasında 115 dolarlık bir Razer Huntsman klavye, 99 dolarlık bir Philips 2.1 kanallı ses çubuğu ve çok daha fazlası yer alıyor.

AppleInsider Apple cihazları, akıllı TV’ler, aksesuarlar ve diğer ürünler dahil olmak üzere donanım ve diğer ürünlerdeki indirimleri ve teklifleri öğrenmek için çevrimiçi mağazaları günlük olarak kontrol eder. En iyi teklifler, okuyucularımızın kullanması ve tasarruf etmesi için düzenli listemizde derlenmiştir.

Bazı durumlarda, stokta olmayan ürünler daha sonra teslim edilmek üzere indirimli fiyattan sipariş edilebilir, bu nedenle bu gibi durumlarda kontrol ettiğinizden emin olun. Amazon indirimleri genellikle yalnızca kısa bir süre için geçerli olduğundan, daha sonra değil, daha önce tekliften yararlanmak en iyisidir.

17 Temmuz için en iyi fırsatlar

Diğer en iyi fırsatlar, hala güçlü gidiyor

16 Temmuz için en iyi fırsatlar

16 Temmuz için en iyi fırsatlar

Ek pazarlıklar

En iyi Elma fiyatları

AppleInsider ve Apple Yetkili Bayileri, Mac ve iPad donanımlarında yalnızca birçok üründe en düşük fiyatları sunmakla kalmayacak, aynı zamanda aksesuarlar, yazılımlar ve daha pek çok konuda bonus tasarruf sağlayacak özel ürünler de yayınlıyor. İşte bu hafta geçerli olan fırsatlardan sadece birkaçı:Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/07/17/daily-deals-july-17-130-apple-tv-4k-700-off-55-inch-lg-oled-smart-tv-27-netgear-router-more?utm_medium=rss

Yorum yapın