16 Temmuz günlük fırsatlar: 192 $ Anycubic reçine 3D yazıcı, 170 $ AirPods Pro, 130 $ Cuisinart AirFryer, daha fazlasıAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Cumartesi gününün en iyi fırsatları arasında 13 inçlik Apple Deri Kılıf, 489$’lık Sapphire Pulse Radeon RX 6700 XT grafik kartı ve çok daha fazlası %57 indirim içeriyor.

Her gün, AppleInsider Apple donanımı, mobil cihazlar, donanım yükseltmeleri, akıllı TV’ler ve aksesuarlar dahil olmak üzere ürünlerde indirim bulmak için çevrimiçi perakendecileri araştırır. Bulduğumuz en iyi teklifler, günlük fırsatlar gönderimizde bir araya getirilir.

Stokta olmayan ürünler bulursanız, yine de sipariş verebilir ve indirimden yararlanabilirsiniz, ancak siparişinizi daha sonra alabilirsiniz. Amazon indirimlerinin sınırlı bir ömrü olduğundan, onları kaybolmadan önce satın almak isteyebilirsiniz.

16 Temmuz için en iyi fırsatlar

Diğer en iyi fırsatlar, hala güçlü gidiyor

En iyi fırsatlar 15 Temmuz

En iyi fırsatlar 15 Temmuz

Ek pazarlıklar

En iyi Elma fiyatları

AppleInsider ve Apple Yetkili Bayileri, Mac ve iPad donanımlarında yalnızca birçok üründe en düşük fiyatları sunmakla kalmayacak, aynı zamanda aksesuarlar, yazılımlar ve daha pek çok konuda bonus tasarruf sağlayacak özel ürünler de yayınlıyor. İşte bu hafta geçerli olan fırsatlardan sadece birkaçı:Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/07/16/daily-deals-july-16-192-anycubic-resin-3d-printer-170-airpods-pro-130-cuisinart-airfryer-more?utm_medium=rss

Yorum yapın