15 En İyi Dizüstü Bilgisayar Sehpası (2022): Ayarlanabilir, Taşınabilir ve Daha Fazlası


hakkı olan laptop standı hayatı daha rahat hale getirebilir. Muhtemelen bir yığın eski kitaptan yükseltme zamanı ve kesinlikle çalışırken boynunuzu çevirmeyi bırakmanın zamanı geldi.

En iyi stantlar, dizüstü bilgisayarınızın ekranını göz hizanıza yaklaştırarak sağlıklı bir duruş sağlamak için daha iyidir. Bazıları, kolay seyahat için bir sırt çantasına bile sığabilir veya konfigürasyonları oturmadan ayakta durmaya değiştirebilir. Bunlar bizim favorilerimiz.

Ev ofisiniz için daha fazla seçeneğe mi ihtiyacınız var? Evden Çalışma Teçhizatı kılavuzumuzu okuyun.

Ağustos 2022’de Güncellendi: HumanCentric’ten şık bir yükseltici olan Tam Cora Ayakta Masa Dönüştürücüyü, Nexstand seyahat standını ve Victor’un Mobil Ayarlanabilir Ayakta Masasını ekledik. Ayrıca fiyatları ve bağlantıları da güncelledik.

Gear okuyucuları için özel teklif: 1 yıllık abonelik KABLOLU 5 $ için (25 $ indirim). Buna sınırsız erişim dahildir KABLOLU.com ve basılı dergimiz (isterseniz). Abonelikler, her gün yaptığımız işi finanse etmeye yardımcı olur.

Çevre Birimleri Önemlidir

Aşağıdaki dizüstü bilgisayar sehpalarından birine takılmak, uzun süre masada otururken duruşunuzu iyileştirmenin birçok yolundan biridir. Dizüstü bilgisayarınızı ayrı bir bilgisayar monitörüne bağlamak başka bir şeydir. İki ekran ile daha kolay çoklu görev yapabileceksiniz ve boynunuzu fazla zorlamanıza gerek kalmayacak.

Bu dizüstü bilgisayar sehpalarından bazıları en iyi şekilde ayrı bir klavye ve fare ile eşleştirilir. Bu çevre birimleri, dizüstü bilgisayarınızı daha uzağa ve çeşitli yüksekliklere yerleştirebileceğiniz anlamına gelir ve yazarken kollarınızı garip şekillerde germek zorunda kalmazsınız. Doğru fare, kas gerginliğini ve bilek sorunlarını önleyebilir, bu nedenle En İyi Klavyeler ve En İyi Oyun Faresi kılavuzlarımızdaki seçimlere göz atın. (Oyun faresi kullanmak için oyuncu olmanıza gerek yok!)

Hikayelerimizdeki bağlantıları kullanarak bir şey satın alırsanız, bir komisyon kazanabiliriz. Bu, gazeteciliğimizi desteklemeye yardımcı olur. Daha fazla bilgi edin. Lütfen ayrıca düşünün WIRED’e abone olmakKaynak : https://www.wired.com/gallery/best-laptop-stands/

Yorum yapın