139 Dolara Bu Yenilenmiş Apple Watch Series 3 ile Günlük Rutininizi ve Egzersizlerinizi Takip Etmeye Başlayın


Apple Watch arayışındaysanız ancak küçük bir servet harcamak istemiyorsanız bu yenilenen Apple Watch Series 3 tam size göre. Sadece 139,99 ABD Doları fiyatla bu yenilenmiş Apple Watch Series 3 kısa sürede bileğinizde olabilir, formda kalmanıza, App Store’daki uygulamaları çalıştırmanıza ve daha pek çok şeye yardımcı olur.

Amazon, bu anlaşmanın ne kadar süreyle sunulacağını söylemiyor, ancak kaçırırsanız kendinizi tekmeleyeceğinizi biliyoruz. Bu tür fiyatlar çok uzun süre sabit kalmaz ve aynı zamanda stokların da oldukça sınırlı olabileceğini biliyoruz. Sipariş vermeyi düşünürken bunu aklınızda bulundurun.

Satın almak: Apple Watch Series 3 (GPS, 38MM) – Amazon’dan Siyah Spor Kordonlu Uzay Grisi Alüminyum Kasa (Yenilendi): 139,99 $

Yazma sırasında, bu yenilenmiş Apple Watch Series 3, Amazon’da olası beş üzerinden 4.4 yıldızla toplam 3.700’den fazla incelemeye sahiptir. Bu mükemmel bir puan ve size bu ürünün ne kadar sevildiğini gösteren bir puan. Amazon, yenilenen Apple Watch hakkında da şunları söylüyor:

– Bu ikinci el ürün, Amazon nitelikli satıcılar tarafından profesyonel olarak denetlenmiş, test edilmiş ve temizlenmiştir. Apple tarafından onaylanmamıştır.
– Bu ürün “Mükemmel durumda”. 12 inç mesafeden görünen hiçbir kozmetik hasar belirtisi göstermez.
– Bu ürün, yenisine göre %80 kapasiteyi aşan bir pile sahip olacaktır.
– Aksesuarlar orijinal olmayabilir, ancak uyumlu ve tamamen işlevsel olacaktır. Ürün jenerik kutusunda gelebilir.
– Ürün bir SIM çıkarma aracı, bir şarj cihazı ve bir şarj kablosu ile birlikte gelir. Kulaklık ve SIM kart dahil değildir.
– Bu ürün, beklendiği gibi çalışmazsa, alındığı tarihten itibaren 90 gün içinde değiştirme veya para iadesi için uygundur.
– Yenilenmiş telefonların su geçirmezliği garanti edilmez.

Yine, bu anlaşmanın ne zaman sona ereceğini veya bu Apple Watch’lardan kaçının sipariş edilebileceğini bilmiyoruz. Kaçırmayacağınızdan kesinlikle emin olmak istiyorsanız hemen siparişinizi verin.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 1 iPhone ve iPad için IPSW Bağlantılarını Hemen İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • Geliştirici Hesabı Yayınlanmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 1 Profil Dosyası İndirilmesi
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: İşte Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiniz
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/start-tracking-your-daily-routine-and-workouts-with-this-renewed-apple-watch-series-3-for-139/

Yorum yapın