128 GB Depolama Alanı Olan Yepyeni Bir Pixel 6 Pro Akıllı Telefonda 200 $ Tasarruf Edin [Now Just $699]


Amazon, bugün sipariş verirseniz Google Pixel 6 Pro’yu yalnızca 699 dolara satıyor. Anlaşmanın ne zaman sona ereceğini ve fiyatın ne zaman artacağını tam olarak bilmiyoruz, ancak bu, fırsatı kaçırmayacağınızdan kesinlikle emin olmak istiyorsanız, şimdi sipariş vermenizin en iyi hareket tarzı olduğu anlamına geliyor.

Amazon normalde Pixel 6 Pro’yu yaklaşık 900 $ ‘a satardı, bu da size hiçbir şey yapmak zorunda kalmadan %22 ve 200 $ tasarruf sağlayacak bir anlaşma yapar. Burada indirim kodu veya ekran kuponu yok, size sadece siparişinizi verin ve bekleyin. Yakında sipariş verirseniz, yeni telefonunuz bu hafta sonu yanınızda olabilir.

Satın almak: Amazon’dan 128 GB Depolamalı Kilidi Açılmış Google Pixel 6 Pro: $699 | Orijinal fiyat: 900 $

Bu Pixel 6 Pro’nun kilidi açık ve 128 GB depolama alanıyla geliyor. Yazma sırasında, Amazon’da 330’dan fazla incelemesi var ve toplamda beş üzerinden dört yıldız aldı. Bu mükemmel bir puan ve 4x optik yakınlaştırma, hareket modu, portre modu ve daha fazlası sayesinde şimdiye kadar yapılmış en iyi Pixel telefon. Hatta onları daha keskin hale getirmek için yüzleri bulanıklaştırabilirsiniz.

Bu telefonu cebine atmak isteyenlerin hemen sipariş vermeleri gerekiyor yoksa kaçırabilecekleri bir şans var. Ayrıca fazladan 90 $ tasarruf etmeyi tercih ederseniz, 609 $ için yenilenmiş bir seçenek de var.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 4 İndirme, Çıkış Tarihi: Apple’ın Ne Zaman Tohumlaması Bekleniyor?
  • iOS 16 Beta 3 iPhone için IPSW Bağlantılarını İndirin, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 3 Profil Dosyasını İndirme, İşte Nasıl
  • iOS 16 Beta 3 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/save-200-on-a-brand-new-pixel-6-pro-smartphone-with-128gb-of-storage-now-just-699/

Yorum yapın