12 Temmuz günlük fırsatlar: Amazon Prime Day, 35 $ Meta Portal, 49 $ Netgear Nighthawk yönlendirici, daha fazlasıAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Amazon’un Prime Day satışlarının yanı sıra Salı gününün en iyi fırsatları arasında 59 dolarlık TP-Link yönlendirici, 90 dolarlık Anker Soundcore kulaklıklar ve çok daha fazlası yer alıyor.

Günlük şekilde, AppleInsider Apple donanımı, mobil cihazlar, donanım yükseltmeleri, akıllı TV’ler ve aksesuarlar dahil olmak üzere ürünlerde indirimleri ortaya çıkarmak için çevrimiçi mağazaları kontrol eder. En iyi teklifler, keyfini çıkarmanız için günlük fırsatlar yazımızda derlenmiştir.

Stokta olmayan ürünler bulursanız, yine de sipariş verebilir ve indirimden yararlanabilirsiniz, ancak siparişinizi daha sonra alabilirsiniz. Amazon indirimlerinin sınırlı bir ömrü olduğundan, onları kaybolmadan önce satın almak isteyebilirsiniz.

Amazon, 12 Temmuz ve 13 Temmuz’da Prime abonelerine özel teklifler sunan yıllık Prime Day indirimini düzenliyor. Birçok ürün indirimde veya aşırı indirimli, bu yüzden burada göz önünde bulundurmanız gereken birkaç teklif var.

12 Temmuz için en iyi fırsatlar

Diğer en iyi fırsatlar, hala güçlü gidiyor

11 Temmuz için en iyi fırsatlar

11 Temmuz için en iyi fırsatlar

Ek pazarlıklar

En iyi Elma fiyatları

AppleInsider ve Apple Yetkili Bayileri, Mac ve iPad donanımlarında yalnızca birçok üründe en düşük fiyatları sunmakla kalmayacak, aynı zamanda aksesuarlar, yazılımlar ve daha pek çok konuda bonus tasarruf sağlayacak özel ürünler de yayınlıyor. İşte bu hafta geçerli olan fırsatlardan sadece birkaçı:Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/07/12/daily-deals-july-12-amazon-prime-day-35-meta-portal-49-netgear-nighthawk-router-more?utm_medium=rss

Yorum yapın