12 Haziran’daki günlük fırsatlar: 409 ABD doları iPad mini, 117 ABD doları Google Nest Mesh Wi-Fi, 700 ABD doları AOC 49 inç Kavisli Monitör, daha fazlasıAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

409 dolarlık bir iPad mini’nin yanı sıra, Pazar gününün en iyi fırsatları 49 dolara 4 TB WD Blue sürücü, 120 dolarlık robot elektrikli süpürge ve çok daha fazlasını içeriyor.

Her gün, AppleInsider Apple cihazları, akıllı TV’ler, donanım, aksesuarlar ve diğer ürünlerde indirimler ve fırsatlar bulmak için çevrimiçi perakendecileri arar. Yığının en iyi teklifleri, keyfini çıkarmanız için günlük fırsatlar yazımızda bir araya getirildi.

Stokta olmayan ürünler, bazı durumlarda, daha fazla stok geldiğinde gönderilmek üzere indirimli fiyattan satın alınabilir, bu nedenle önce istediğiniz bir anlaşmanın satın almanız için çok hızlı tükenip tükenmediğini kontrol edin. Ayrıca, Amazon indirimleri uzun sürmez, bu nedenle bu fırsatları düşündüğünüzden daha hızlı güvenceye almak isteyebilirsiniz.

12 Haziran için en iyi fırsatlar

Diğer en iyi teklifler, hala güçlü

11 Haziran için en iyi fırsatlar

11 Haziran için en iyi fırsatlar

Ek pazarlıklar

En iyi Apple fiyatları

AppleInsider ve Apple Yetkili Bayileri ayrıca Mac ve iPad donanımlarında yalnızca birçok üründe en düşük fiyatları sunmakla kalmayacak, aynı zamanda aksesuarlar, yazılımlar ve daha fazlasında da bonus tasarruf sağlayacak özel ürünler yayınlıyor. İşte bu hafta geçerli olan fırsatlardan sadece birkaçı:Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/06/12/daily-deals-june-12-409-ipad-mini-117-google-nest-mesh-wi-fi-700-aoc-49-inch-curved-monitor-more?utm_medium=rss

Yorum yapın